Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem olyan rég kezdtem külföldö...

Nem olyan rég kezdtem külföldön a középsulit. Találtam egy társaságot akik cigarettáznak és én bevallottam hogy néha, ritkán rágyújtok, adtak is egy-két slukkot, nem értettem mi baj lenne ebből?

Figyelt kérdés
Ez volt múlt héten, most pedig az egész iskola erről beszél hogy én cigizek, és valószínűleg ki leszek közösítve mert elég lenézően kérdezték vissza.Nagyon félek hogy a tanárok fülébe jut és a családomnak elmondják. Azt sem szeretném hogy kilegyek emiatt közösítve. Eközben valamelyik nap ajánlottak nekem egy kőzelebbi sulit ahol a bejárás is olcsóbb lenne, mert sulibusz visz. Most mit tegyek? 16/l

2018. febr. 6. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Ha a társaság miatt gyújtasz rá az már rossz... a kíváncsiság egy dolog. De hidd el, ez így nagyon nem lesz jó...
2018. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Válts e-cigire 😉 a wcben is tudsz akkor cigizni 😉😉

Illetve szard le.. Én is így voltam xd

2018. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló: Nem a társaság miatt gyújtok rá, már régebb óta van ez, de igazad van!

3. Válaszoló: Igyekszem azt tenni

Köszönöm a válaszokat :)

2018. febr. 7. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!