Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnap nagyon megalázott egy...

Tegnap nagyon megalázott egy fiú a külsőm miatt. Többi lent! Valakinek van ötlete, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a legjobb fiú barátommal csak beszélgettünk szünetben, mikor egy néhány lány meg 1 fiú oda jött hozzánk. A lányok megkérdezték a fiú barátomtól, hogy meleg-e? (Csak csúnya szóval) Szemetsegnek tartottam. De nem tudtam mit tegyek. Tudom, a védelmébe kellett volna álljak, de ezután következtem én. Ugyanis, amit tudni kell rólam, hogy nem vagyok a legsoványabb lány. De én nem érzem magam csunyának. Nem érzem úgy, hogy

mindenem lógna. Sokan mondják, hogy csinos vagyok.


De akik nem ismernek, mindig beszólnak....


Szóval.

Az a fiú elkezdte mondani a fiú barátomnak, hogy "te mindig ilyen tankokkal lógsz? " L Meg hogy ha felszállnék egy hajóra, ketté törne".


És nem tudom elkézelni, hogy az ilyenek miért kötekednek mindig?!

Egyépként 14 éves vagyok. Az a srác 13. Azt hiszem.


A lényeg pedig az, hogy még aludni sem tudok. Bánt, hogy nem szóltam vissza. Mert talán ha vissza szóltam volna, nem éreznem magamat ennyire rosszul. Mert arra gondoltam, hogy mi van akkor, ha esetleg megbántom? Barátaim szerint túl kedves vagyok. Meg akkor is, mikor nem kéne.



#kövér #Iskolai csúfolás
2018. febr. 20. 05:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha vissza szólsz rosszabb lesz
2018. febr. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem visszaszólni kell kiverni a fogát egy jól irányzott ütéssel.Aztán kigúnyolni hogy mi van fogatlan,ennyire igénytelen vagy?Oké hogy ők többen vannak,de egy verést simán megér.Gyerekkoromba engem is mindig piszkáltak, mára egy lelkileg megtört nulla önbizalomhiányos ember lettem.Viszont aki bánt azt megütöm.Nem tűröm el többé a megalázást.Ne hagyd figyelmen kívül őket,mert mégjobban rádszállnak ha megérzik hogy gyenge vagy.
2018. febr. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Általános 8-ba is volt a gyerek beszólt mikor elmentem mellette,belemarkoltam a hajába és belevertem a fejét a padba és elindult az orravére.Ö többen nem szólt be,és a többiek is visszavettek. Előző voltam
2018. febr. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kibírod, valahogy úgy szólj vissza, hogy látszódjon, hogy téged ez nem zavar, amit mond, hogy te nézed őt hülyének. Pl: ránézel őszintén csodálkozva, kicsit lenézően, és azt mondod: Ugye ezt nem gondolod komolyan? Egy vicc vagy!" Vagy mit tudom én, milyen szavakat használnak mostanában. A lényeg, hogy te ne légy dühös, ne nézz ki idegesnek, viszont te úgy nézz rá, mint valami undorító féregre. Aztán lépj odébb két lépést, és halálos nyugalommal folytasd a beszélgetést. Ha nem tud felbosszantani, abba fogja hagyni. (Ha nem, akkor jön a verés, de ahhoz szerezhetsz barátokat is, akik segítenek.)
2018. febr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Vagy szolsz a tanarnak ,hogy piszkalnak, vagy megutod. :D en is 14 vagyok velem is szemetkedtek, de nem nagyon szoltam vissza. Most banom ,hogy nem vertem le nekik egy pofont. De azota lar elkoltoztunk ఠ_ఠ
2018. febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Az erőszak nem megoldás, de egy erős visszaszólás letöri a szarvukat.
2018. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitatkozni az ilyenekkel, nehogy egyenrangúnak képzeljék magukat veled.

A nevetségesség öl, tehát azzá kell tenned.

Válaszod az idézett esetben lehet pl:

'A háborúban a tankok az olyanokat, mint te a sárba taposták!'

'Ha alattam kettétörne a hajó, engem a zsír a felszinen tartana, de téged hülyeséged a mélybe húzna!'

Nem kell fizikailag bántani, társasága előtt kell nevetségessé tenni frappáns válaszoddal.

2018. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

"Mert arra gondoltam, hogy mi van akkor, ha esetleg megbántom? "


Tudtam volna mit írni neked, amíg el nem olvastam ezt az ostoba mondatot. További jó szenvedést. Tipikus áldozat vagy.

2018. febr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as, óriási szövegek, ütnek! :) De nemtom, hányunknak jutna ez eszébe ott hirtelen, pedig én is gyors észjárású vagyok meg nem félek kiállni magamért.

Kérdező, ne foglalkozz vele. Az ilyen férgek csak ennyit tudnak felmutatni, hogy mások szekálásban jók. Vmi frappánsat tényleg visszaszólhatsz, de sztem a legjobb, ha nem veszel róla tudomást. Csak addig csinálják, míg látják, hogy zavar.

Esetleg vágj egy nagyon undorodó, lenéző arcot, ha hozzád szól. És ha kérdezi, hogy mi bajod, milyen fejet vágsz, mondd, hogy: "Ezt csak neked tartogatom."

Ez bármikor eszedbe juthat, és ha kitartóan így reagálsz, rá fog unni.

2018. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kisfiú még. Nem tudja milyen egy igazán dögös nő.

Én a tenyeremen hordoználak.

2018. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!