Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hany evesen lett meg a jogsito...

Hany evesen lett meg a jogsitok es mikor lett sajat autotok? Irjatok nemet is

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 16:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

19 évesen. Saját pénzből. Rá fél évre szintén saját pénzből vettem autót is,

Amit szintén saját pénzből tartottam fenn (BMW-t, szóval lehet lepontozni).

2018. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Ismerjük az ilyen bmw-s gyerekeket.

Valszeg 20-25 éves paripa...Két ezerért tankolós :DDD

2018. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Még nem voltam 18, kb két hónappal a szülinapom előtt volt a vizsga. Kocsim még nincs azóta. 20/l
2018. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

nem releváns mert a jogsit ~2 évig csináltam (meg is húztak meg nem érdekelt) így 19 évesen lett meg


autó meg rá egy évre lett több is de teherautók... ésszerűbb a vállalkozáshoz

2018. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy valaki azt hiszi vicces es lepontozott titeket. Felolem ment a zold mindenkire :)
2018. febr. 23. 21:07
 16/22 anonim ***** válasza:
53%

Én 17 leszek, de már megkezdtem a jogsit.

2 hét múlva vizsgázok.

Aztán nyáron megyek vezetni.


16/F

2018. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
Imádom az irigy majmokat, akik lepontoznak...
2018. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A sok irigy, buta ember akinek soha a büdös életbe nem lesz jogsija, ül a gép előtt és ennyi szórkozása van,hogy mindenkinek nyomja a pirosat. Talán tenni kéne valamit az életetetekben,nem itt lógni non-stop és akiknek meg összejön valami, azt lepontozgatni. De az ilyen emberek sajnos menthetetlenek. Se munka, se pénz, se párkapcsolat, se barátok, csak a gyakori ahol kiélhetik magukat. Ez aztán a szép élet! További jó lepontozgatást!
2018. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

Jogsim 18 éves koromban lett, a technikusi miatt még egy évig otthon laktam, akkor jó volt, hogy volt, mert falun kellett. Mehettem kocsival a városba bevásárolni, én is furikázhattam az öcsémet, vagy a szüleimet, ha szórakozni mentek valahová és ittak. Saját kocsim nem volt, a családi autót használtam.

Most a fővárosban élek, nincs szükségem autóra, városon belül biciklivel vagy BKV-val közlekedek, vidékre meg jár vonat.

Szóval saját autóm még sosem volt, és most már ha vennék is egyet, muszáj lenne pár órát vennem vezetésből, mert így négy év kieséssel - ha csak nem élet-halál kérdése - nem ülnék volán mögé :)

2018. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sajnos csak 25 évesen lett jogsim, attól fogva vezetek is. Autó a nevemen csak 28 évesen lett. Azért sajnos, mert középiskolás koromban vezették be a 17-től oktatás, betöltött 18-tól jogsi rendszert, és sok akkori iskolatársam fillérekért tette le a B kat.ot.A szüleim nem engedhették meg sajnos, így 6 évvel később, amikor már dolgoztam, a többszörösét kellett fizetnem...

Arról nem is beszélve, mennyivel könnyebb volt az élete az egyetemen azoknak, akiknek legalább csak egy kis Trabijuk, vagy szakadék Skodájuk volt! Hiába voltak csórók, konnyebben ismerkedtek, nyáron nem vártak tömött vonatra, ha nyaralni mentek, a koleszba utazva nem kellett a buszon szorongani a nagy utazótáskával. A jogsi nekem minőségi változás volt az életemben.

2018. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!