Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell szombaton ledolgozn...

Miért kell szombaton ledolgozni a Március 16. -ai (pénteki) napot?

Figyelt kérdés

Van ennek valami értelme? Már igazán ide adhatták volna ezt az egy napot.

Így is rövid a hétvége. Múltkorában volt egy 3 napos hétvége, na akkor éreztem azt, hogy igen, teljes mértékben kipihentem magam.


2018. márc. 6. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Azért, hogy 4 napos hétvége lehessen, és akkor még jobban kipihenheted magad, mint a 3 naposon.
2018. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert a március 15, csütörtökre esik, így a 16, péntek munkanap lenne, de megadják szabadnapnak, hogy legyen egy 4 napos hosszú hétvégéd. Ezért kell. Vagy jobban esne 16-án dolgozni helyette?
2018. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, hiszen akkor a mostani hétvége 1 napos és akkor Hétfőn hulla fáradtan megyek iskolába.

Jó ez, hogy van hosszú hétvége, de legalább ne legyen ára.

2018. márc. 6. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy? Csak nem kényelmetlen? Nyugi, érettségi idején vagy egyetemen nagyon hétvégéd sem lesz, vagy legjobb esetben csütörtökön végzel. Én 19 vagyok, nálunk pl ezt csak a tanároknak kell ledolgozni, sajnálom őket.
2018. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert " összeomlana a gazdaság " ha azt a napot kiadnák teljesen szabadnak. Én is röhejnek érzem.
2018. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég szar hely lehet, ha nem adták meg azt a napot. Nekünk nem kellett bemenni.
2018. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
24%
Büdös életben nem mentem egy napot se ledolgozni az iskolába. Sőt, a születésnapomon sem mentem az iskolába ha az hétköznapra esett. Ennyit erről.
2018. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!