Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok! Ti tartanátok ezután...

Lányok! Ti tartanátok ezután ettől a tanártól?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki a sulinkban,hogy az egyik férfi tanárunk azért jött át a mi iskolánkba,mert a másik helyen megb@ szta egy diákját.

Ui. Egyébként itt is "alakít" a tanár,sokszor a lányok vállát,kezét,derekát fogdossa. Bámulja a lányok mellét,fenekét,és többen is megfigyelték,hogy mikor kihív egy csinos,szemrevaló lányt felelni,mindig áll neki a lompos,mint a gereblye.


2018. márc. 6. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát azért egy tanár szerintem nem tud valakit csak úgy megbszni. Szóval ez azért arról a lányról is sok mindent elmond, persze tudom, hogy ettől a tanár még nem lesz fényesebb erkölcsű, de értitek mire akarok kilyukadni.

Pofán kell vágni egy tankönyvvel, azt csókolom. Amúgy meg szólni kell az igazgatónak, ha ti tudjátok, hogy ezért rúgták ki egy másik iskolából, akkor valszeg az igazgató is, szóval hinni fog nektek, ha valami gáz van.

2018. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Persze
2018. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
te tényleg ilyen hülye vagy, vagy szedsz valamit?
2018. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanék tőle, az ő dolga, nekem attól még nem kötelező lefeküdni vele. Gondolom nem megerőszakolta a másik suliban a lányt, mert akkor börtönben lenne. Én nem ajánlkoznék fel egy tanárnak sem, egyértelműen elutasítanám a közeledését, ha valamivel próbálkozik. Ha nem ért a szóból, akkor meg szólnék az igazgatónak és a szüleimnek. Nem félek egy férfitól azért, mert szexelt egy lánnyal...
2018. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Es pontosan mitol tartasz? Hogy megeroszakol az ora kozepen? Vagy utan? A tobbiekkel ertek egyet.

Az a tanar egy diakkal KOZOS megegyezessel csinaltak amit csinaltak es ezert rugtak ki. Nem az eroszakossaga miatt.

Egyebkent lehet tobbet neztek bele abba amit csinal az eloiteletek miatt. Vagy kanosan fogdossa a lanyok vallat?

2018. márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én ugyan fiú vok de ha lánylennék tartanék tőle

Ha meg fogdos B#szd p#fán osz csokolom

2018. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!