Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez normális egy...

Szerintetek ez normális egy tanártól? Feljelenthetném ezért?

Figyelt kérdés

Szóval, középsuliban vagyok technikumon (érettségi után), és múltkor a barátom és én beszélgettünk 6 szemközt a volt történelem tanárunkkal aki mellesleg 60 fölött van, és férfi. Beszélgetés során, elment mellettünk egy lány és a barátom megjegyezte h "na ez jó lenne egy körre" a tanár pedig csak nevetett, de voltunk is olyan viszonyban, hogy ilyen vicceket el tudjunk sütni a tanár társaságában. A probléma ott kezdődött, hogy ez a tanár tanít a barátnőmék osztályában is, és óra közben amikor beszélgetett az osztállyal elmesélte a múltkori történetet picit "átírva". Az egész osztály (köztük a barátnőm is) füle hallatára azt mondta, hogy "hát igen a Vivi barátja leállna egy gyors körre azzal a lánnyal" meg hogy én olyat mondtam h "jó lenne egy gyors menet erejéig" meg hasonló. A barátnőm kb. köpni-nyelni nem tudott.

Ez esetben szerintetek mi a teendő? Jogi útra lehetne terelni az ügyet?


2017. nov. 19. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Persze. Minimum 50 évre lecsukjak majd.

Konkrétan mi a problémád?

2017. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy én sem kezdtem el terjeszteni róla fiktív dolgokat..
2017. nov. 19. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Félelmetes, és te elmúltál már 18 éves félelmetes.Nem tudom volt e olyan hatékony agymosás a történelemben amit most véghez tud vinni a média .Lenin könnyezve hajtana fejet előtted .
2017. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem jelentheted fel ezért ezt te is tudod. Ez semmi.
2017. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi átírás van a történetben hogy más szavakat használt és hogy nem te mondtad, ugyan akkor abban a társaságban voltál mint amibe a srác volt aki tette a megjegyzést. Arra emlékezett hogy látott egy társaságba akik ilyen megjegyzéseket tesznek nőkre, nem feltétlen tudja szerintem hogy ki volt gondolom azt hitte hogy te
2017. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

"A barátnőm osztályában tanít és tőle hallottam, hogy mit mondott."

Ez a feljelentgetés nemzeti sport, vagy mi? A diáknak csak joga van, kötelessége semmi.

2017. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Te komolyan a tanárra vagy kiakadva és nem a barátodra? Az aki lealázott más előtt hogy megd.ugna egy csajt mert az pont arra ment? Normális eszű ember vagy te? A tanárt akarod feljelenteni? Akivel elméletileg jó viszonyban vagytok? Amikor a barátod mondja hogy meg.guná az rendben van, de ha ezt a tanár elmeséli mert ugye nem titok akkor meg felakarod jelenteni. te olyan buta vagy mint 6 pár csizma. És még finom voltam.
2017. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szarkavarásért meg kotnyeleskedésért nem szoktak lecsukni senkit.
2017. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!