Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár 1 versre hány 1-est...

Egy tanár 1 versre hány 1-est adhat?

Figyelt kérdés
Van egy szabad vers amit meg kellene tanulnom, de egyszerűen nem megy a fejembe, a tanár azt mondja, hogy addig kapok rá 1-est ameddig meg nem tanulom. Már kaptam rá 3db 1-est.

2018. márc. 7. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Ahány óra van tanév végéig. Tanulj, ha nem akarsz megbukni!
2018. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ahányszor felmondatja veled. Tanuld meg.
2018. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Az összeset.
2018. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Melyik versről van szó?
2018. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Megteheti. Nálunk a földrajztanár játszotta ezt. Hogy addig írjuk abból a dolgozatokat, abból a harmatpontos számításból, ami hosszú, sok, és nem is jól, túlbonyolítva magyarázta el; szóval hogy ha a hegy lábánál ennyi a hőmérséklet, akkor a hegytetőn mennyi; szóval hogy az osztály azon tanulói, akik még nem hoztak össze belőle egy kettest minimum, addig folyamatosan újra írják. Ha valakinek sikerül legalább egy kettes, annak nem kell újra írnia; de a többi, akinek még nincs meg belőle minimum kettese, az megint újra írja, és újra, és újra és újra. És kb félévkor adta le azt, úgy, ahogy; és egész év végéig íratgatta.
2018. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
*Na jó, hogy kb félévkor , az nem biztos, de tudom, hogy hónapokig szórakozott ezzel.
2018. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Azért ez gonoszság, vagy a szüleid helyében én elbeszélgetnék fogadóórán a tanárral. De egyébként meg nem tom hanyadikos vagy, de ha nem számít bele semmibe az ez év évig jegy, akkor bőven elég, ha egy kettesre kibulizod ezt az évet, azt annyi.
2018. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
#5-6.vagyok,nekem 9.-ben meg 10.-ben is arra játszott a tanár még külön, hogy megbuktasson; bár megvolt stabilan az átlagom, mindkét év végén még kiszólított felelni, de meglett, úgyhogy királyság, nem sikerült neki. :)
2018. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Az iskola szervezeti és működési szabályzatától, valamint pedagógiai programjától függ, hogy értékelhet-e ekképpen. Ezeket, illetve a nemzeti köznevelési törvényt (2011. évi CXC. törvény) érdemes átnyálazni a kérdés megválaszolásához. Ha az intézmény pedagógiai programja határozottan elzárkózik az aránytalan érdemjegy osztogatástól, akkor egy témára nem osztogathat a pedagógus következetesen és folytatólagosan a diák számára kedvezőtlen érdemjegyet.
2018. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
# 9-esnek; vmeik előzők vagyok; azt szeretném mondani, hogy lehet, hogy erre ,az ilyen esetekre külön nem térnek ki; mert nem feltételezik, eleve fel sem merül ott pl a konferencián, meg eleve egyáltalán nem merül fel, nem feltételeznék senkiről, akkor még nem is tudnák elképzelni, hogy van ilyen, amikor így összeülnek, meg egyébként sem, hogy létezik ilyen elvetemült tanár. Sőt, még adott tanár, aki ilyet csinál, még előre ő se gondolja magáról, hogy ilyen eszébe fog jutni. -Énszerintem. De lehet, hogy kitérnek, mondjuk én pl eleve rossz helyre, förtelembe jártam középiskolába, tehát ott el tudok olyat képzelni, hogy van külön ilyen cikkely is azokban a programokban, és még jóvá is van hagyva.
2018. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!