Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy beszéljek mások előtt?...

Hogy beszéljek mások előtt? Nagyon rosszul vagyok. :c

Figyelt kérdés

Sulis feladat, témát én választottam, nem volt jó döntés.

Egy olyan téma, ahol túl sok személyes véleményt kell mondanom, ahelyett, hogy sablonszövegekkel letudhatnám az egészet.

Alapvetően introvertált vagyok, kis társaságban jól érzem magam, nem vagyok rosszul a tömegtől, de ha beszélni kell, akkor megáll a tudományom. :D Pláne, hogy nem szeretem a személyes véleményem megosztani másokkal, de titkon még is arra vágyom, hogy az emberek tiszteljenek, és nagyra tartsák a szavam. Hehe, ezt eléggé elhittem. :'D

Holnap lesz a dolog, gondoltam nem megyek suliba, hogy ne kelljen előadni, de a tanár pikkel rám, és félek, hogy keresztbe tenne valahogy. Sírtam ma már, és nem hiszem el, hogy a saját magam által felállított korlátok miatt szenvedek egy csomó helyzetben, mialatt mások játszva megoldják, én pedig itt balfszkodok. :D

Segítsetek légyszi!!! Feles nem opció, nem tudom hol van a piatűrő-határom. :D



2018. márc. 6. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mondj egy példát, hogy xy ezt mondta a témában, és utána tedd hozza, hogy "ezzel egyzik a véleményem" vagy "én ezzel egyet tudok érteni" talán ez segít.
2018. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És 5 percig csak mások gondolataira hivatkozva beszéljek? Az necces lenne. :D
2018. márc. 6. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy téma ami távol állt tőlem.Néztem egy rendkívül vicces és egyéni pasastól videót a témáról,és az ő szövegeit átírtam és iskola kompatibilissé tettem és leküzdöttem az izgulást.Élveztem és mindenkinek nagyon tetszett;)
2018. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
10 percet mozogj reggel. A legjobb ha futni mész, de az is teljesen jó ha felteszel egy fejhallgatót és zumbázol.
2018. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj, hogy én nem tudom élvezni. Tegnap még olyan távolinak tűnt, de holnap meg olyan valós lesz, szerintem elájulok. :D

A futás az nem rossz ötlet. Amúgy még hangos olvasásnál is remegni szokott a hangom, ha úgy adódik, hogy nekem kell. Túlstresszelek mindent, közben pedig maximalista vagyok. (ez már a második ellentmondás :D)

2018. márc. 6. 20:47
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha esetleg ez neked egy próbatétel, és a születésed előtt tetted magad elé, akkor kétséged ne legyen, hogy tettél mellé kellő tudást is, hogy megoldd. Valami csak motivált arra, hogy elfogadd. Szóval meg tudod csinálni, most már szerintem ne futamodj meg; amúgyis, később úgyis elő kellene adnod, akkor inkább most, előbb legyél túl rajta. Nyugodtan mondjad a véleményedet; milyen témáról kell egyébként kifejtened? Lehet, hogy csak te látod túl neccesnek, annyira nem is az. Meg elmondhatod mások véleményét is adott témában, szerintem ott nem az lesz a feladatban, hogy a te véleményedet mondd el, csak hogy merj kiállni, és gyakorold a retorikát, tudj pár percig összefüggő mondatokban beszélni. Szerintem a saját véleményedet nem feltétlenül vagy köteles kitárni. Másfelől meg örülhetsz, hogy van lehetőséged megosztani másokkal. Hátha esetleg támogatókra találnál, és megveregetnék a vállad barátian megpaskolnák.
2018. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
*Amúgy van ilyen ,hogy csakrakarkötő, vannak ilyen kövek, amik táplálják a csakráidat; adott színű kő azonos színű csakrát táplál. Pl a magabiztossághoz a piros, a gyökércsakra tartozik, a torokcsakra pedig alap esetben kék, ahhoz pedig kék kövek jók. Így talán könnyedebben ki tudnád fejezni magadat, és bátrabb lennél, vagy valami. Énszerintem.
2018. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi előző, de nem alkalmazok ezoterikus cuccokat, nem hiszek bennük, de azért köszönöm a válaszod!
2018. márc. 6. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak lazulj el ! :) Nem kell rágörcsölni!:)
2018. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Huh, hát muszáj lesz. :D
2018. márc. 6. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!