Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » . Van egy tanárom aki folyton...

. Van egy tanárom aki folyton beleköt mindenbe szó szerint utál (többi lent)?

Figyelt kérdés

14 èves lány vagyok apum török anyu magyar igazábol ott kezdődtek a problémák ,hogy ez a tanár aki tavaly èv elején jött nem is lett volna bajunk egymással de mikor megtudta nyilván látta a nevem miadt ,hogy nem vagyok magyar egyszerüen elketdett utálni .Föcit tanít sosem voltam belőle nagy ász de megvolt 4 es hàt ő ezt lerontodta 3 ra .Volt úgy ,hogy írtunk egy tz-t egy másik is az írta amit én csak nem pont azokkal a ,szavakkal erre a másik gyereknek elfogadta nekem nem és mikor én ezt szóvá tettem (nem vagyok szemtelen )akkor elkezdi "Nem piacon vagyunk" Eltelt a tavalyi èv vtak még ilyen húzásai de a multkori teljesen kiakasztott dogát írtunk térkép elmélet volt az utolsó feladat 9. távolság mérés azt mondta nem kell leírni a feladatot teljesen elég csak a neveket úgy is tettem kiszámoltam .Mulkor osztjaki látom oda írja "Jó lenne ha a feladatokat helyesen és szabályosan laírni " Erre már nem mondtam semmit mert úgyse lett volna értelme .Mit tegyek ?? Miért csinálja ezt ??

Bocs ,hogy hosszú lett ?



2018. márc. 11. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél a jövőben földrajzzal továbbtanulni? Ha nem, kár emiatt aggódni, aki magában eldöntötte, hogy utál ok nélkül, azon sajnos sokat nem fogsz tudni változtatni.
2018. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szólj szüleidnek, hogy ha esetleg bemennek szülőire, említsék meg ezt a tanárt más tanárnak, igazgatónak.

Lehet, rasszista a tanár, vagy valami problémája van.

2018. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nen szeretnék földrajzal foglalkozni
2018. márc. 11. 21:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma egy olyan húzása volt ,hogy mavan föci meg szerdán és amikor pakoltam össze és ott volt a legjobb barátnőm .És elkezdi nekem "majd kijukad az oldalam ,hogy milyen dolgozatot fogsz írni " és mosolyogva koment
2018. márc. 12. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyarra kéne ráfeküdnöd, mert az a tanatárgy sem megy. Gyanús, hogy a tanárod a származásod miatt nem bír, de ezzel fogsz még szembesülni az életben.
2018. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 köszi a választ nem szoktam ilyen helytelenül írni véletlen volt.Nem tudom azért mert félig török vagyok miért kell ilyen bunkónak lennie
2018. márc. 13. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tapló. Próbálj meg ne foglalkozni vele.
2018. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember minek megy pedagógusnak ??????????
2018. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Idióta tanár
2018. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!