Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni egy olyan...

Mit lehet csinálni egy olyan lánnyal, aki mindig mindenbe beleköt, és ráadásul mindig mást mond és folyton káromkodik? Én 14/L, ő 13/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm, akivel régen nagyon jóban voltunk, és alapból jól el lehet vele lenni, meg sokat tudtunk beszélgetni, de van egy oldala ami nagyon irritál. Az hogy erőszakos, és ha ideges (mondjuk egy rosszul sikerült dolgozat után) minden "qrva g€ci sz@r" és csak ezeket a szavakat használja NAGYON sokszor, az mellékes, van egy nagyobb problémám is. Van egy barátom már több mint fél éve, nagyon szeretjük egymást, végül is a legjobb barátom is ő, és mindent megbeszélünk,minden tökéletes, tudjátok :). Ez a lány pedig, mindig csak azzal jön hogy " úgysem lesztek együtt örökké" meg "és majd mit csinálsz ha szakítotok" stb. Értem én, hogy kicsi az esélye, (bar szerintem ez annyira tökéletes, hogy nem valószínű hogy szétmegyünk) de egy "barátnőnek" nem az lenne feladata hogy támogasson, vagy ilyesmi?? Meg olyan is volt, hogy (a barátommal osztály társak vagyunk) és volt hogy órán néha ránéztem, és megkért hogy ne, mert őt ez irritálja. Aztán mikor nem néztem oda,akkor megint èn vagyok a hülye, hogy "miért nem viselkedtek úgy mintha járnátok" -_- Meg ha odajön a fiú a padomhoz, és mondjuk mellettem ül, akkor mindig "huzzál már innen, senki nem kíváncsi rád" és hasonlók. Tudom, hogy valószínűleg féltékenységből csinálja (mert mondjuk őt nem nagyon szeretik a hisztijei miatt) de mi tudnék csinálni vele?

2017. febr. 12. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd féltékeny rád, mert van barátod és szét akar választani benneteket. Azt írod, hogy "őt nem nagyon szeretik a hisztijei miatt", és ráadásul erőszakos és káromkodik is.

Szerinted ilyen egy barátnő? Ellenségnek se kívánnám.

Mérlegeld, hogy a barátodat (akivel tökéletes a kapcsolat) vagy a "barátnődet" választod-e? Te döntesz, Kérdező!

2017. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen NEM barátnő, hanem egy kerülnivaló, antiszociális, proli, alpári h*lye hisztis, lusta és tanulni nem tudó féltékeny sz@rkeverő aljas, hazug alak!


Ezért nem szeretik, mert ilyen! Te se barátkozz ilyen idiótával. Káromkodás helyett inkább tanuljon és akkor jobban sikerül talán a dolgozat, és ő is elviselhetőbb lesz!

A másik az, hogy féltékeny a kiegyensúlyozottságodra, meg a "kapcsolatodra", ami tiniknél tényleg ritkán szokott hosszú távú lenni, és arra is féltékeny, de ha lenne fiúja, akkor meg versengene. Ez a fajta ember ilyen! Ti tinik vagytok még, és ki is érződik a " párkapcsolatodból", hogy éretlenül vállaljátok fel, elmondásod alapján.

A barátod is még inkább kiélné magát ennyi idősen, fiatal, de nyilván azt kívánom, hogy ne szakítsatok, de nekem ez nem tűnik komoly szerelemnek, ha azon kell vitatkozni, hogy ne nézd, meg miért nem vállalod fel meg ilyenek... Tipikus tini problémák, nem baj, majd megértek a szerelemre is, de amúgy ennek a "barátnődnek" azért beolvasnék, és nem kizárt, hogy végleg megszakítanám vele a kapcsolatot indokolva a stílusával és hogy égő ilyen ősemberrel barátkozni.


Te sokkal értelmesebbnek tűnsz, keress érettebb gondolkodású barátokat, mert ez nem az! A fiúdnak is megmondanám a helyedben finoman a véleményem, az ilyeneket előre megbeszélhetitek és akkor nem lesz ennyi problémája, és hát ne csak Neked kelljen megfelelni! Sőt! Ne akarj megfelelni senkinek!

2017. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adsz neki egy jó nagy pofont, vagy megalázod sok ember elött.
2017. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!