Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi olyan nevetséges azon, ha...

Mi olyan nevetséges azon, ha valaki iskolában, szünetben bebújik szünetben enni egy kis üregbe a folyosón?

Figyelt kérdés
Egy kis üregbe, résbe a falban ahonnan nyílik egy ajtó ami be van zárva meg ilyenek. És mert nem szereti, ha mások látják, hallják őt evés közben. De mi ezen olyan vicces, hogy röhögőgörcsöt kell tőle kapni egyeseknek?
2018. márc. 19. 18:31
1 2
 11/11 Firedoom ***** válasza:
49%

Mi koze van hozza, hogy kinevetik e vagy sem? Hat nem is tudom... Mindossze annyi a kulonbseg, hogy az egyik art valakinek a masik meg nem.

Meg a volt sulimban lattam egy ilyen lanyt aki a lepcso alatti kis reszbe vonult be, de lattam olyat is aki most egy felreesobb folyosohoz megy. Egyszeruen el kell fogadni, hogy valaki igy erzi jol magat. Rohogni rajta? Fel sem tudom fogni.

2018. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!