Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rólam lesték a dolgozat...

Rólam lesték a dolgozat megoldásait. Lehet bajba kerülünk. (? )

Figyelt kérdés

A tantárgy szinte csak nekem megy jól. Két rossz tanuló osztálytársam mellém ült és lelesték a dolgozatom kb 60%-át..ami már elég feltűnő. Attól félek, hogy a tanárnak fel fog tűnni és fel szeretnék rá készülni.

Ha esetleg nem azt mondja, hogy mindannyiunknak egyes, hanem jelentkezzen aki másolt..akkor üljek én ott csöndben? Én is "bűnrészes" voltam..mert segítettem...mit kellene tennem?



2018. márc. 23. 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt szivvel mondd meg a tanarnak, hogy pofatlanul lelestek a dolgozatod. A tanar ugyis tudja, hogy te jol tanulsz, ok meg rosszul.
2018. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanár Úr kérem,arról nekem sem volt tudomásom,hogy kanyarszemük van. A megoldás ugyanannyi mint az eredmény?
2018. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nálam ugyanez volt, ráadásul az egyik rossztanuló a doga közben kezdett el velem veszekedni az egyik megoldásról, úgy, hogy a végén maga a tanár mondta, hogy hagyjam, úgyse érti meg, hogy miért nekem van igazam XD
2018. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Arról nem te tehetsz, hogy másoltak rólad. Ha mégis problémája lenne, akkor feleltessen le téged vagy mindhármótokat. Te mindenképp jól jössz ki belőle - szerintem.
2018. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jó tanuló vagy és a tárgy is megy,akkor a tanár tudni fogja,hogy nem te csaltál.
2018. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ez olyan "nem megrendezett" lesés volt, szóval csak akkor tudtad meg, amikor már lestek? Ha így volt, akkor szerintem te biztos, hogy nem fogsz bajba kerülni. Ha viszont a tanár észre sem vette a dolgozataitokon, hogy nagyon hasonlítanak, (amúgy ez történik gyakrabban:)) akkor meg fölösleges aggódni. Szóval te mindenképpen jól jársz.
2018. márc. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Velem már volt olyan, hogy nem tanultam egy dogára (TZ-re:D) és másoltam a mellettem ülőről, de persze óra előtt megkérdeztem, hogy másolhatok-e róla. A tanár, aztán óra közben észre vette, hogy másolok. Legalábbis azt hittem... A tanár viszont a mellettem ülőt cseszte le, hogy miért másolt rólam. Amit, amúgy nem értek, mert akiről másoltam az az osztályban a legjobb abból a tantárgyból.
2018. márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért venné észre? Ha jó tanuló vagy úgyis csak a jóválaszt írták le, az meg nem olyan feltünő. De ha zavar téged bedzéld meg velük hogy legközelebb ne másoljanak, mert nem szeretnél bajba kerülni
2018. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha jó tanuló vagy úgyis csak a jóválaszt írták le, az meg nem olyan feltünő." ; azért ezzel vitatkoznék. Mert ha a kérdező jó tanuló is, ejthet olyan helyesírási hibát vagy elírást vagy adhat olyan rossz választ, ami már másolásgyanús, ha többen a kérdező közelében ülő emberek másolnak le.


Mi így buktunk le egy portugál dolgozatnál, amikor a mellettem ülőről másoltam és vmi szóra beírt egy helytelen megoldást, hogy szerinte így írják portugálul én pedig lemásoltam és a tanárnak feltűnt, hogy egymás mellett ültünk és mindketted az hisszük hogy az adott szót úgy mondjuk portugálul. Mindkettőnktől az adott kérdésre levont egy pontot, aztán szóltam neki, hogy én másoltam és a barátnőmnek visszaadta a pontját. :)


Kérdező, mi lett a vége? Lebukás?

2018. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!