Valaki meg tudná adni a mozaik kiadó földrajz 7. osztályos témazáró megoldásait vagy esetleg a feladat lapokat?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne mert holnap lesz tz és ma közölték csak velünk. Előre is köszönöm annak aki tud segíteni. Egész pontosan a 2. fejezet témazárója kellene :)

2016. márc. 21. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a tanár. Legyél türelmes, holnap megkapod a lapokat, aztán a megoldásokat is.
2016. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg segítene? :(
2016. márc. 21. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden második nap van egy ilyen kérdés...


1. A témazárót egy héttel előtte be kell(ene) jelenteni, sőt, a földrajzot általában nem egymás utáni napokra szokták tenni, szóval ez az indok nekem nagyon sántít.

2. Miből gondolod, hogy a tankönyv témazáróit fogják majd megíratni veletek? Én biztos nem csinálnék ilyet.

3. Mi lenne, ha nekiülnél a tanulásnak csalás helyett? 1 nap alatt azért fel lehet készülni, nem 10 perccel előtte jelentették be.

2016. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem csak földrajzra hanem mellette kémiára fizikára és történelemre is kell tanulni. Ez egyszerre egy kicsit sok. És mielőtt báerki azt hinné hogy nem tanulok az téved csak már így is elég felesleges dologgal tömik a fejünket és azt hittem egy kicsi segítséget azért kaphatok :) de ezek szerint nem ;)
2016. márc. 21. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez felesleges, nem mindegy, hányast kapsz?
2016. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mert sajnos a felvételinél számítanak a jeegyek.
2016. márc. 22. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!