Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nem tanulhato...

Mit csináljak ha nem tanulhatom azt amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Sosem voltam jó tanuló, mert egyáltalán nem érdekelt az anyag és így semmi nem adott löketet hogy tanuljak...

Tavaly elkezdtem tanulni egy szakmát ami már akkor gondolkodtam hogy én ezt nem szeretem...

Aztán végül megbuktam mert nem értettem az anyagot és ugye az mindennek az alapja...

Most újra ismételem ezt az osztályt és egyre csak lefelé megyek úgy érzem.

Már az sem tud érdekelni hogy rosszul állok.

Beszéltem a szüleimmel hogy én zene suliba szeretnék járni, de nem engedték meg mert nem tudnék a zenéből megélni.

Nekem mindenem a zene és ez az egyetlen dolog amit szívesen tanulnék.

Hiába beszéltem többször a szüleimmel ugyan azt gondolják és nem fogják hagyni hogy elmenjek másik iskolába, hiszem az eredményem miatt állításuk szerint sehová nem vennének fel.

Ez a suli ahová most járok 5 éves érettségivel együtt és azt mondták hogy ezt a sulit kell kijárnom éymajd ha megvan az érettségim akkor majd azt csinálok amit én szeretnék.

Én is szeretnék mindenképpen érettségit, de nem ebben a szakmában.

5 évet meg nem szeretnék itt szenvedni, mert már ez az első év is nagyon katasztrófa...

16/L



2018. márc. 31. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél át másik iskolába, mellette meg otthon tudsz zenélni.
2018. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj át másik suliba, mellette zenélj külön órákon. Majd érettségi után azt csinálsz, amit szeretnél.
2018. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!