Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Direkt vagy véletlenül csinálh...

Direkt vagy véletlenül csinálhatta a tanárom?

Figyelt kérdés
Ma az egyik tanárom ahogy hozzáért a hátamhoz kicsatolódott a melltartóm. Ahogy a tanári asztalnál beszélgettünk akkor ért a hátam ahhoz pontjához ahol volt a csat, és elég sokáig rajta tartotta a hüvelykujját. Nem simogatott, de a kicsatolódás előtt nem éreztem semmit, hogy bizergálná, miután elvette a kezét akkor vettem észre, hogy kicsatolódott. Véletlen egybeesés, hogy pont akkor jött szét mikor a tanár elvette a kezét, vagy nem?

2018. ápr. 5. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A tanàrok màr csak ilyenek.

Csillagporral lehet ellenük vèdekezni.


Ne aggódj,biztosan nem akar semmit,hiszen ha nem hülye,akkor tisztàban van mi jàrhat azèrt ha....

2018. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Most fogadjunk azt várod, hogy 50-en leírják neked, hogy "jajj, halálosan szerelmes beléd a tanárod". Semmi gond, álmodozz csak tovább, királylány. :)
2018. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyugi nem, nem jön be :D

Állítólag másoknak meg nagyon személyesen bókolgat (pl. Szemük csillogását emeli ki, hogy mennyire illik hozzájuk a ruhájuk). Ennyire még másra "nem ment".

2018. ápr. 5. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!