Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az lehet, hogy aki mögöttem...

Az lehet, hogy aki mögöttem állt, mikor írtam be a jelszavamat, ki tudta lesni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hétig meg sem változtattam, ki tudódtak az összes jegyeim.

Vagy a másik variáció, hogy alapból hozzáférése van hozzá, mert az iskolának dolgozik.

Sikeresen lejáratott az egész iskolában.


2018. ápr. 8. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Uristen, most mi lesz?
2018. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem dől össze a világ ha tudják a jegyeidet (ez legyen életed legnagyobb problémája), bár rosszul esik.

Többször kiírtad már ezt a kérdést ebben a témakörben. Többen javasoltuk, hogy változtass neptun jelszót!

Emlékezz vissza hogy mely gépekről jelentkeztél be a neptunodba és hol klikkeltél a jelszó megjegyzésére véletlenül. Pl egy géptermi órán. Onnantól kezdve bárki tudja a kódodat. Esetleg a telefonod nem került véletlenül egy kis időre a látókörödbőp rossz kezekbe?

Nem feltétlenül az ügyintézőt kell gyanusítgatnod alaptalanul. Hidd el nagyobb dolga is van annál hogy a te jegyeiddel foglalkozzon. Ilyen alapon a rendszergazdát is gyanusíthatod.

2018. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő pletykálkodott rólam, ő volt ott, ő röhögött ki. Ki más lehetne???

Semmi dolga nincs, ez az élete, a pletyka

2018. ápr. 8. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki attol BOLDOG hoy egyebkent egy szamara tok erdektelen embernek rosszak esetleg a jegyei... az baromi szerencsetlen ember valahol. Szand meg. Gondolj bele a helyzetebe. Full szerencsetlen az ilyen, hidd csak el....
2018. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!