Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor milyen választ...

Ilyenkor milyen választ várhat a tanár?

Figyelt kérdés
Ezt ordította nekünk sírás közben: "Én itt a lelkemet kiteszem hogy megmentselek titeket a bukástól érettségin ti meg itt zenéthallgattok, dumáltok, dobálóztok, úgy viselkedtek mint a csecsemők, mondjátok a 30 emberből miért nem működik együtt 1 ember sem?" Erre milyen válasut vár, vagy csak szeretné ha összekapnánk magunkat? Jobban érdekli a sorsunk mint sajár magunk ez igaz, de miért kezdett el bőgni ezért?

2018. ápr. 10. 12:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Elég szánalmasak vagytok. És az ilyen emberekkel együtt kerülök ki a nagyvilágba érettségi után. Nem is számítok semmi jóra.
2018. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11-essel értek egyet... Engem ehhez a generációhoz hasonlítgatnak majd és megbéklyóznak. Pedig nem én vagyok a hülye,hanem az olyanok,mint a kérdező osztálya...
2018. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mert felnőttnek hiszitek magatokat, aztán mikor bizonyítani kell kussoltok, és más hibáztattok. Ez költői kérdés volt, nem választ várt, hanem cselekedetet, hogy legalább azt a 45 percet végig tudja magyarázni, segíteni, nem szarni a fejére. És nem valami okoskodó felnőtt vagyok, hanem egy veletek egyidős 19 éves lány, aki szintén érettségi előtt ál. És ha nem is 4 anyagot tanulsze meg néhány hét alatt, legalább valami alap menjen.
2018. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Áll*

Tanulsz*

2018. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy befogjátok a bagólesőtöket, odafigyeltek, és nem hiszitek, hogy szívességet tesztek neki azzal, hogy megjelentetek órán. Elhiheted, hogy értelmes embert akarna faragni belőletek, nem pedig suttyókat, mint amilyenek most vagytok.
2018. ápr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Jó, hogy van még olyan tanár, aki komolyan veszi a tanítást, és tényleg érdekli, hogy mi lesz a diákjai sora a későbbiekben. Megbecsülni kellene az ilyet, és én gimnazista koromban legszívesebben pofán vágtam volna egy csajt, aki az egyik tanáromat szidta!


Képzeld csak a helyzetébe magad: az az álmod, hogy tanár legyél, 5 évig tanulsz érte az egyetemen, 1 évig gyakorlaton vagy, majd úgy mész el tanítani, hogy hiába beszélsz, senkit nem érdekel? Neked hogy esne az ilyen? Ráadásul rengetegen nem látnak a tanári szakma mögé, nem csak annyiból áll az életük, hogy "előadják" magukat az órán és dolgozatokat javítanak.

Én már gimis koromban (2 éve ballagtam, úgyhogy nem volt régen) is mindig úgy ültem be órára, hogy ha már itt van a tanár, és tanítani akar, akkor megtisztelem azzal, hogy figyelek, csöndben vagyok, nem eszek/iszok/telefonozok/verem a másik fejét stb. Nem nagy feladat, de akinek ennyire nincs ereje, az később hogy fogja bírni a munkát? Mert anyuci és apuci nem látja el a gyerekét élete végéig..


Egyik tanárom elmondta, hogy még az életkedve is elmegy az ilyen osztályoktól.. Ráadásul ha már érettségi tárgy, tényleg nem ártana komolyan venni - nem csak a tanárnak. Mert ha megbuksz az gondolom nem lesz egy jó élmény.

2018. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező,tényleg 3 hét múlva lesz az érettségi?


Nem május 20-on valahanyadikan?

2018. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor is biztos lesz valami, de 7én kezdődik a gimiben.
2018. ápr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De az sem 3 hét..
2018. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én tanárnak készülök. Az tuti, hogy nem leszek ilyen, aki annyira szívén viseli a diákok sorsát. Ha nem képesek tanulni, csendben ülni, akkor megbuknak.
2018. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!