Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pici lelkiismeretfurdalásom...

Pici lelkiismeretfurdalásom van, Szerintetek nagyon köcsögök voltunk?

Figyelt kérdés
Tehát van egy picit nyomi kövér antiszoc osztálytársunk, tudjátok akit mindig mindenki bánt mert miért ne, kiközösítettük amikor bejött az osztálsba és szegenynek az egész osztály folyton lerombolja az életét. Tehát lyukasóra volt és teremben ültünk helyettesítőtanárral. A gyerek elől ült, és elaludt. Szegénynek kilógott a segge xd és mindenki röhögött rajta, hogy lecsúszott a gatyája. Szerencsétlen elvörösödött. Mi csak jobban csesztettük, szegény már magábazuhant, azt hittük ott ugrik ki az ablakon (azé azt nem szeretnénk) Elég szőrős gyerek és kövér és mindenféle szőrös viccet elsütöttünk vele, már a tanár is röhögött 😂😂 pl Sir Ákos (ákos a neve), Chewbakka viccek, minden segges vicc, valaki beüvöltötte, hogy te fésülöd a farszőröd? 😂😂 szerencsétlen tényleg nagyon csúnya, hányingertkeltően szőrös és nem ért a szóból de nagyon vicces volt, ahogy összeomlott szegény és hogy az egész osztály a tanárral sírva röhögött, majd kicsöngetés után mindenkinek elmeséltük a suliban akinek lehetett és mindenki feküdt a röhögéstől 🤣 A legjobb nap a suliban 12 év alatt. De azért pici lelkiismeretfurdalásom van. Nagyon szemetek voltunk? Vagy jó poénok voltak? :D 18/F

2018. ápr. 11. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
99%
Egy fszkalap vagy (vagytok, ha nem kamu), és ezt minden jóindulattal mondom.
2018. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
99%

Aztán egy napon majd nem fog jönni a suliba. Bejön az osztályfőnök első óra közepén, hogy az osztálytársatok öngyilkos lett, mert fürdés közben elvágta az ereit, amíg a szülei nem voltak otthon. Az is nagyon vicces lenne, nem? :D


18 éves létedre elég szomorú, hogy itt tartasz agyilag. Értem én, hogy vicces, meg minden. A probléma azzal van, hogy az idióta viselkedésetek következményeit egész életében magán fogja hordozni. Nem fog merni ismerkedni lányokkal, egy romhalmaz lesz az élete, mert attól fog félni, hogy mikor fogják megint megalázni XD


Mellesleg csak úgy poénból, jelentettem a kérdést a rendőrségnek :D

2018. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 A kérdező kommentje:
Na azért én annyira nem voltam rossz, én csak röhögtem, de nem csúfoltam tovább szegényt, azt az osztály többi része. És nem kamu, tegnap matekórán ami lyukas volt, akkor történt :D És azért van nagy lelkiismeretfurdalásom, mert ma nem jött suliba, beteget jelentett.
2018. ápr. 11. 21:45
 4/126 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmi baja, ennél nagyobbakat is kapott már a többiektől (és én ezen kívül sose csesztettem privátban)
2018. ápr. 11. 21:47
 5/126 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy azt hiszed, hogy nem lesz semmi baja. Testileg lehet, hogy nem, de lelkileg igen. És ha a lelkét megbetegítitek, az kihatással lesz a testére is.
2018. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég aljas volt. Képzeld magad a helyébe; és még a tanár se tudta megvédeni, mert ő is szakadt a röhögéstől, a gyereknek meg összesúgnak, összeröhögnek a háta mögött valszeg; te sem szeretnél így élni. Nem elég baja szegénynek, hogy húsos meg több szőre nő esetleg az átlagosnál; hanem még ti is szivatjátok, és az orra alá dörgölitek; hogy még véletlenül se , esélye se legyen elfogadni önmagát.
2018. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 A kérdező kommentje:
Oh értem. Igen sajnálom én is szegényt, de az osztály 95%-a bunkó parasztokból áll. És remélem azért a jövője rendbe lesz :)
2018. ápr. 11. 21:50
 8/126 anonim ***** válasza:
97%
*Biztos szeretne elvegyülni a tömegben , de ti nem hagytok neki lehetőséget. Amúgy meg lehet hogy tök jófej tök aranyos a személyisége. Nem tudhatjátok, mert ti a szivatásával vagytok elfoglalva; nem is akarjátok megismerni , mert nektek ez így jó, és pluszban még vicc tárgyává is akarjátok tenni.
2018. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 anonim ***** válasza:
98%
És az a legszomorúbb, hogy az ilyen f_szok soha nem fogják ezt visszakapni az élettől. Mindenesetre remélem, hogy egyszer ő lesz a főnököd és mindezért cserébe szanaszét fog szopatni.
2018. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 anonim ***** válasza:
98%

Szomorú hogy 18 évesen ennyi eszetek van. Mindegyikőtöket sorba rúgnám vesén legyen akármilyen is az a gyerek,már az írásodból is lesüt,hogy egy tróger vagy,a többiekről meg nem is beszélve.

Nem voltak jó poénok,vagy várj de szakad a májam ikszdé haha :DDDDDDDD

2018. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!