Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ezekkel? Már...

Mit csináljak ezekkel? Már fulra ki vagyok!

Figyelt kérdés
7.osztályba járok és az osztálytársaimtól már ki vagyok akadva. Folyton le nyúlják a cucom. Az egyik fiu meg folyton a naplóm akarja el venni. Az egyik lány meg mindig szívja a vérem 1 szer elég durván oda szóltam neki és ő sírvafakat és szaladt az anyához (aki ott dolgozik pedaszisztens ként ) és meg az anyának állt feljebb.Akár mit csinálok mindig én vagyok a hibás. ellenem van az egész 1 kivételével, aki jó haver. Ha valami baj van mindig oda jönnek nyalizni hogy egítsek és mihent segíteg ugyan ugy utálnak, ha dolgozat van meg mindig dobják a levelet hogy ebe meg ebbe a feladatba segítsek,de csak addig vagyok jó még kell valami. Mit csináljak ezekkel ?
2018. ápr. 15. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Tanulj meg helyese ni 13 éves létedre, mert ez borzasztó, amit idehánytál!
2018. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
helyesen írni, én is elütöttem
2018. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Ne vidd be a naplód az osztályba, akkor nem veszik el.

2. Tényleg figyelj a helyesírásra. Lehet, hogy a 'g' és a 'k' mássalhangzó pár, és olvasható marad a szöveged, ha felcseréled, de borzasztóan irritatív.

3. Ne engedd, hogy kihasználjanak.

4. Ha nem lesz jobb, akkor ne félj, nem sokára elmész innen.

5. Ha nem bírod, utolsó évre válts sulit

6. Ha nem akarsz váltani, akkor kerüld el a szemeteket és legyél a jó haveroddal.


15/L

Hasonló probléma :/

2018. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és amugy azért gyatra az írásom mert egy 20 honapos gyerek van a kezembe és üti a bilengyűt és nehéz a helyes írásra figyelnem
2018. ápr. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!