Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. S. Mindenki utál az...

Aniii2001 kérdése:

S. O. S. Mindenki utál az osztályban! Mit tudok ezekkel csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
6. osztályolyos vagyok az osztályban az összes lány utál. Én semmi olyat nem mondtam ràjuk amitől utálhatnának de mégis . Állandóan rajtam röhögnek, piszkálnak,galacsinokat dobálnak a hajamba és szemetet raknak a kapucnimba. Kérlek segítsetek!!

2014. márc. 28. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Talán te vagy a "leggyengébb láncszem" aki kiszúrtak hogy b#sztatni lehet. Sajnos ilyenek a gyerekek.
2014. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Probàlj meg nem odafigyelni, ha ugy érzed, àllj ki magadért! Kitartàs!
2014. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Verd meg őket!
2014. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2014. márc. 28. 18:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Osztály című filmet, a végén ott a megoldás :-)


(Ezt a választ ne vedd komolyan)

2014. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Te hogyan viselkedsz velük? Esetleg bunkózol néha, (mégha neked nem is tűnik úgy), vagy esetleg nyalizol, stb?

Van valami hobbid? Ha igen, mondjuk sport, vagy bármi más. ez azért fontos, mert ezekkel értéket tudsz demonstrálni. Mondjuk te vagy az egyik legjobban focizó, vagy tök mind1 a lényeg az, hogy legyen valami ami miatt egyenértékűnek kezelhetnek téged magukkal.

Próbáld meg mondjuk elkapni mindegyiket egyenként, és megkérdezni, hogy miért teszik ezt veled.

Ha tud rá válaszolni akkor próbálj meg változtatni, bár ez nem feltétlenül jó megközelítés...

Ha nem sikerül, akkor azt kell megverni aki a leghangosabb az egész bandában :D

Ha lányokról van szó, akkor ülj mögéjük és tedd ugyan ezt, basztasd őket, fogdosd a seggüket, stb még a végén jól összehaverkodtok... :D


A lényeg az, hogy az egyik tanár tudjon arról, hogy téged basztattak, de arról ne hogy te őket, és így mondhatod azt hogy csak kitalálták, hogy téged bajba keverjenek. :)

2014. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5.válaszoló .Én már 4. óta csak köszönök nekik, de ők nem köszönnek vissza .Egyépként hozzájuk se szólok.

nincs hobbim.:( Most is pl: Azon vesztem össze ezekkel mert lesz kémia VERSENY és en 5- ös vagyok ők meg 2-esek éppen nem buknak és éngem csesztek le azért mert én minden versenyre megyek és ők semmire. És azt akarják hogy mondjam le.

2014. ápr. 17. 08:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Nehogy lemond!Ezzel is felvághatsz "ezeknek",hogy te jobb vagy kémiából mint ők.Biztos csak irigyek ràd,mert okosabb vagy,mint ők..Ne fogkalkozz velük.
2014. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

6# vagyok. Ne mond le semmi képpen. Mond meg nekik, hogyha nem tetszik, akkor el lehet tolni a biciklit, de te akkor is mész, mert neked van saját életed, és ők bizony nem részesei. A felvágást, meg nem ajánlom, mert az csak olaj a tűzre a te esetedben... Érd el azt hogy akarjanak életed részei lenni, ők keressék társaságod, ne te az övékét.

Ha te köszöngetsz, ők meg nem, akkor nagy a valószínűsége, hogy te vagy a legintelligensebb az osztályban, és ezért vagy kiközösítve. Mintha egy majommal teli ketrecbe zártuk volna Einsteint.

azt javaslom, hogy próbáld meg a magad életet élni, ne is foglalkozz velük, de feltétlenül keress olyan barátokat, akik elismernek, mert barátok nélkül nagyon pocsék lesz az élet.

2014. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg a verseny kiváló alkalom barátszerzésre...

Vagy ha több 6. osztály van a sulidban, akkor próbálj meg átiratkozni egy másikba.

2014. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!