Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az igazgató nem akarja engedni...

Az igazgató nem akarja engedni a fél osztályt érettségizni, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Alapból az egész osztály nagyon gyerekes, aki benéz mik történnek itt az legutoljára óvodában látott ilyeneket. De a fele már az értelmi fogyatékisság szintje alatt van. A lényeg hogy rájött hogy a mi osztályunk dobálta ki az ablakon a székeket, a mi osztályunk szervezett kidobóst a krétákból azért volt mindenhol kréta a földön, a mi osztályunk tett tönkre kb 10 projektort mert telefonnal vezérelve buherálták a végzetükbe, a mi osztályunk rúgja mindig ki az ajtót a keretből, és hogy mi rúgjuj tökön random az embereket 12-es létünkre stb (haveromat pont ebben a pillantban rúgták tökön a földig lol, időzítés xd). Bejött ma az igazigazgató és azt mondta, hogy tudja kik a főkolomposok és kb az osztály felét felsorolta, hogy 2 hét van az iskolából de ő a felsorolt embereket nem fogja engedni érettségizni. Mit tegyen az osztály ebben az esetben 2 hét alatt kiengesztelésért? Mert folyton rosszalkodnak, vagy én ne foglalkozzak az osztállyal ha én mehetek érettségizni? Az nem kicseszés velük, még ha meg is érdemelnék? (Mert amúgy megérdemelnék de azért szeretnék nekik segíteni osztalyközösség érdekében)

2018. ápr. 19. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a saját érettségiddel (és továbbtanulásoddal) foglalkozz, a hülyéket meg neveljék meg a saját szüleik, elvégre az ő dolguk lett volna eddig is.
2018. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem megnevelésre gondoltam, hanem hogy segítsem a társaságot érettségizni jutni
2018. ápr. 19. 12:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha EDDIG nem tettél semmit, akkor már késő! Te ne akarj megváltó angyala lenni az osztálytársaidnak, nem is érdemlik meg, nincs is rá szükség. Szerintem a magatartás-jegyekkel "honorál" a diri (meg is érdemli az osztályod!), de attól még érettségizhettek.
2018. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
amit leírtál, az alapján nem vagytok érettek :(
2018. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az igazgatónak is büntetés lenne (még egy év ezzel a társasággal), nem hiszem, hogy lesz belőle valami.
2018. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor csak ijesztgetett? Na annak örülök, reméljük amit éppen most fog tenni az osztály azt megtudom állítani ezzel :D mert bosszút szeretnének csinálni....
2018. ápr. 19. 12:31
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, csak részben gyerekesség, másik része viszont köztörvényes bűncselekmény. Tényleg törődj a saját életeddel, ne a bűnözőket akard erősíteni benne, hogy következmények nélkül tehetnek bármit.
2018. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért bűncselekménynek nem mondanám inkább csak köcsögség de igaz hogy nem tisztességes
2018. ápr. 19. 12:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
AZ ablakon kidobált szék igenis köztörvényes büncselekmény, garázdaság néven ismert, ahogy a tönkretett ajtók is.
2018. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

" mert bosszút szeretnének csinálni", ezt írod, kérdező.

Nem volt még elég az egyoldalú bosszúból???

A diri viszont kicsaphat több gyereket is érettségi előtt, aztán idegen gimiben vizsgázhatnak kicsapottként ismeretlen tanárok előtt.

2018. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!