Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogos az elítélés?

Szerintetek jogos az elítélés?

Figyelt kérdés
Azért be akarnak írni egy szaktanárit, mert órán kimentem inni a csaphoz, majd amikor már végeztem a tanár tök rendes hangnembe mondta hogy siessek a helyem aztán csináljam tovább a dolgom. Aztán kövi héten engem, megy vagy 6000 embert felállított a 20-on valahány fős osztályból hogy akkor mi kapunk egy szaktanárit. Megkérdeztem miért is, erre az volt a válasz hogy felálltam órán amikor többször is megtiltotta, (Igen azután vagy fél órával, mikor én kimentem inni)meg hogy hangoskodtam órán, pedig vagy alszok, vagy rubikkocázok, mert azt mondta őt nem érdekli semmi, csak legyünk a helyünkön kusba. Meg még azt is mondta, hogy én kinyitottam a hátsó üveg szekrény ajtaját, ezzel az egész osztály életét veszélybe sodorva, és hogy örüljek hogy nem kaptam igazgatóit. Namondom dikk nem is én nyitottam ki, hanem az egyik osztálytársam, aztán még ha én is lettem volna, én tehetnék arról hogy olyan szar állapotban van, hogy sok gyerek életét veszélybe hozza? Nem az iskola felelőssége vagy mi a rák? Aztán máma nem voltam suliba, haverom meg meséli nekem hogy az osztály fő rossza beszólt a tanárnak, hogy "mi a kukit (csunya szóval) álsz itt?". Erre aztán bejött az ofő, és felálított mindenkit akit előző órán ált, csak hogy én nem voltam ott és akkor engem nem tudott felállítani, és mondta hogy akkor mindenki intőt kap. Vajon én is kapok? Ha igen haljon meg a lovam de hazasétálok. De aztán miatta miért kell intőt adni? Adjon csak neki. Meg volt egy olyan óra is, hogy mindenki pofázott, aztán én meg nagyba rubikockázok, mert amúgyse lehetett hallani semmit mert az egész osztály ordibált, a tanárnak meg úgy elment a hangja hogy suttogva beszélt kajak. Aztán amikor elmondta a vádaimat, utána kihívott hogy vigyem ki a munkafüzetem. Ugye semmi nem volt benne, mert nem hallottam semmit se, mondta is neki azt mondta ez rendben van, egyet értek ezzel, tényleg semmit nem lehetett hallani. Majd utána beírt egy kis egyest. Akkor hogy is van ez?

2018. márc. 14. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

"Aztán kövi héten engem, megy vagy 6000 embert felállított a 20-on valahány fős osztályból"


Én itt elakadtam.

2018. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet picit keszekusza :D De érted, gyakorlatilag az egész osztályt felállította, erre akartam célozni.
2018. márc. 14. 00:22
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én értelek. Nem, nem jogos, de a tanárok elég következetlenek tudnak lenni. Megcsinálni megtudja, a te szavad az övével szemben semmit nem jelent. De hát végülis számít az bármit? Beírják az ellenőrződbe és max hármast kapsz magatartástól. Az még alapból leszarós ügy. Szóval csak lazán. Ha még lecsesznek érte otthon, akkor viseld el, te tudod, hogy nem volt jogos, ennél többet nem igazán tehetsz érte. Húzd meg magad és írogasd a munkafüzeted egyedül ha kell, akkor legalább nem pofázhat bele senki.
2018. márc. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg* meg*
2018. márc. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze, tudom hogy értetted. :D Szerintem a tanárodnak szúrja a szemét, hogy milyen szinten lesz@rjátok az óráját. Te rubik kockázól, a másik ordibál stb. Ember legyen a talpán aki az ilyet bírja. Annyit kéne tenned, hogy előre ülsz ha nem hallod rendesen.. Nem játszól, nem eszel, csak csendben figyelsz.
2018. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami szakiskolában tanulsz? Amúgy a szaktanári jobb, mint egy 1-es. Ez max a magatartás jegyen ront, az meg kit érdekel.
2018. márc. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de a szövegeden behaltam :D Haljon meg a lovam, dikk :D
2018. márc. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!