Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Ti minek örülnétek a...

Diákok! Ti minek örülnétek a tanévnyitón?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki,hogy a mi osztályunk fogja szervezni a tanévnyitót és szeretnénk majd elbűvölni a 9.osztályos tanulókat :D


Milyen programoknak örülnétek ?Miben vennétek szívesen részt ?


Gondolom hosszú beszédeket nem szeretnétek hallani :D

Gondoltunk rövid csapatépítő játékokra is (persze nem kötelező részt venni benne).



2018. ápr. 27. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Semminek, had maradhassunk otthon.
2018. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem vagyok már diák, de amit én anno szerettem volna:

1) minél rövidebb, annál jobb

2) ha vmi kell, hogy legyen, akkor legyen érdekes és pörgős. Inkább a csapatépítú játék, mint a Kisvirág néptáncegyüttes (10.a-ból 3 leányzó, kb) legújabb előadása meg a tavalyi szavalóverseny nyertese által teátrálisan, giccsesen előadott Szabó Lőrinc-vers

3) ha a tanárok beszédeibe bele lehet szólni, minél kevesebb önfényező rizsa arról, milyen versenyeredmények voltak tavaly meg ne sorolják fel az összes tavalyi programot... max. egyetemi felvételi arány, új tanárok bemutatása, milyen felújítások voltak az iskolában, és annyi. Idézetekkel ne legyen teletűzdelve

2018. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha félre mondanák: Ezennel a 2018-19-es tanévet bezárom :)
2018. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen humoros, és viszonylag rövid, ismertessétek meg a kilencedikesekkel a sulit, programokat, kívánjatok nekik sok szerencsét, és ennyi. 10-20 perc alatt le lehet zavarni (nálunk általánosban mindig 1 óra hosszúra nyúlt, ráadásul unalmas is volt, meg végig állni kellett, utána pedig gyalogolhattunk másfél kilométert a suliig...Utáltam.), és ti is, ők is, meg a többi diák is elégedett lesz. :)
2018. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!