Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kedves Tanárok! Ti milyen év...

Kedves Tanárok! Ti milyen év végi ajándéknak örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már olyan ami nagyon meglepett titeket és aminek nagyon örültetek? Mi volt? Reakció az ilyenekre?

2017. máj. 6. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Nem a virágnak örülnék (bár annak is).

Hanem pl. valahogy több év után, jeleznéd, hogy "köszönöm".

És nem haragszok, hogy olykor szigorú volt rám.

Most épp attól vagyok toppon. Mert később bejött az intelme.

2017. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mi az ajándék, nincs bennem semmilyen vágy konkrét dolog iránt. Sőt, igazából még ajándékot sem vágyom kapni, nincs bennem ilyen elvárás. De ha már kapok, teljesen mindegy, hogy mit, ilyenkor nem is ez a lényeg.


A lényeg az, hogyan adják. Ha látom, hogy a diákok örömet akarnak vele szerezni nekem, és látom a szemükben a szeretetet, az a lényeg, és annak örülök, nem az ajándék konkrét tárgyának. Mert nem azért tanítom őket, kelek fel értük minden nap, hogy ajándékokat kapjak, hanem a csillogásért a szemükben, amikor körülöttem vannak, és rám néznek. Semmi sem fogható ahhoz.


De egyébként a legjobban annak szoktam örülni, ha ők készítenek valamit (rajzot, vagy egyéb alkotást), mert az tőlük van, és ez a legnagyobb érték, és egy nem pénzért megvett valami. Legalábbis én így vagyok ezzel. :)

2017. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!