Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy kb.50 éves osztályfőnö...

Van egy kb.50 éves osztályfőnököm! Az egész osztály utálja, és engem szivat a legjobban. Lentebb kifejtem. Kérdőjel muszáj sajnos?

Figyelt kérdés

Történelem tanárról van szó.

Kitűnő tanuló vagyok, 6.osztályos. Keresi bennem a hibát. Év végén lesz egy történelem vizsga. Attól tartok, hogy a vizsgán is csak keresni fogja a hibákat! Ez azért gond, mert töriből 4-esre állok, és meg szeretném kapni az 5-öst, de így elég nehéz lesz 😕. Legalább 7. osztályban már nem ő lesz velünk, mert nagyon elfoglalt és nincs ránk ideje. Holnap menni kell nekünk iskolába. Van egy Facebookos csoport, ahol fontos információkat beszélünk meg. Meg mertem kérdezni, hogy mikor lehet hazamenni, és jött a le****ás, MINDENKI ELŐTT NYILVÁNOSAN, hogy miért nem figyelek oda, egyébként el sem hangzott ez a dolog. Ha felelés van, nyilván mindig én felelek. És tesz érte, hogy rossz jegyet kapjak.

Hogyan beszéljek vele, hogy észhez térjen? Ha odamegyek kérdezni vagy bejelenteni valamit, ilyen flegmán reagál: Mi van már megint?

Legszívesebben anyukáját szidnám.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. máj. 4. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ha az egész osztály utolja

Akkor az egész osztály menjel le az igazgatóhoz lehet hogy gáz vagy nem akarok de csak ez fog segíteni hidd el

2018. máj. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid is partnerek benne, egy dolgot megtehetsz, de azt már hétfőn el kellene kezdeni intézni: A szüleid írjanak egy kérvényt az iskola igazgatójához, hogy az év végi osztályzatod megszerzéséhez független vizsgabizottság előtt szeretnél osztályozó vizsgát tenni, mivel nem bízol a tanárod objektív értékelésében. Az igazgató köteles befogadni a kérelmet, ehhez jogod van, és az Oktatási Hivatal ki fog jelölni egy független vizsgabizottságot. Ha tényleg jól tudod a törit, és a csak a tanárod pikkelése miatt állsz négyesre, akkor az osztályozó vizsgán simán ötöst kaphatsz. De ezt csak akkor lépd meg, ha biztos vagy a tudásodban. Az életkorod miatt pedig csak a szüleid tudnak eljárni a nevedben, sajnos, ha nem partnerek ebben, akkor tűrnöd kell.
2018. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A szüleim partnerek lennének az igazgatós beszélgetésben, de sajnos az iskola nyitása óta itt dolgozik a tanárnő.(kb. 30 éve), és ő az igazgató egyik legjobb alkalmazottja, szóval esély nincs a beszélgetésre. Végül pedig rajtam csattanna a dolog.
2018. máj. 5. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,aktuális -e még a kérdés, meg pl hogy az mennyire lehet, hogy a szülők bemennek arra a vizsgafeleletedre; és kérnek még egy másik történelemtanárt is , aki átnézi a dolgozatodat, hogy hol mire jár pont.
2018. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!