Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért pont tőlem kér segítsége...

Miért pont tőlem kér segítséget? Megérné segíteni neki? 20/N

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A helyzet a következő. Még 2 éve egy suliba jártam ezzel a bizonyos sráccal (akit most A-val fogok jelölni) és összejött egy csajjal, aki egyébként az én osztálytársam volt (és őt meg mondjuk B-vel jelölöm).

Tehát A pár nappal ezelőtt azzal fordult hozzám, hogy sokszor úgy érzi, mintha megcsalná B és ezt az érzését az erősítette meg, hogy amikor A pár barátja átment hozzá, B sokat szemezgetett A egyik barátjával és feltűnően sokat beszéltek és hogy én mit gondolok erről, és talán tudnék neki ebben segíteni.


Erről a srácról annyit, hogy sokat szekált, amikor egy suliba jártunk. Pl .egyfolytában megalázott,sokat hangoztatta, hogy mennyire igénytelen vagyok, hogy ennyire nem foglalkozom azzal, hogy rajtam van pár felesleges kiló és látszólag nem is akarok fogyni, ehhez képest ő suli mellett mennyit foglalkozott magával, végre olyan teste van, amilyet szeretett volna stbstb. Ehhez képest ott vagyok én, aki még csak meg sem próbál tenni semmit.

A másik, amit imádott csinálni, hogy amikor fogszabályzóm volt vagy éppen számára nem tetsző ruhában voltam, kiröhögtetett az emberekkel. A hajamból is szívesen csinált viccet (merthogy túl göndör) és azzal jött, hogy mennyire igénytelen fejem van.

Most nem sorolom fel az összeset, csak nagyjából ilyenket kell elképzelni.


A másik meg a csaj. Na ő egy másik történet :D Röviden annyi, hogy köztudott volt, hogy akárkivel összejött és emiatt tudok arra gondolni, hogy esetleg megcsalja ezt srácot.


De mindenek előtt számomra érthetetlen, hogy miért tőlem kér ebben segítséget. Kezdjük ott, hogy nem is szoktunk beszélgetni, csak random megkeresett engem ezzel a problémájával. Egyik ismerősöm szerint azért,, mert a csaj az osztálytársam volt (a srác eggyel felettünk járt).


2018. jún. 24. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglakoznek vele a helyedben.
2018. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a zavaros hülyeséget. Mégis miféle segítséget vár? Ráadásul pont tőled. Felesleges egy percig is ezen az erőltetett sztorin gondolkodnod.
2018. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Továbbküldeném a barátnőjének az üzeneteit. Ezzel visszakapna picit abból a rosszból, amit kaptál tőle, és minden felelősséget elhárítottál magadról. Egyúttal tilthatnád is a srácot, bár én kíváncsi lennék hogyan vargődik 😃
2018. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy a csajjal milyen viszonyod volt?
2018. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!