Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki járt már közületek a...

Valaki járt már közületek a Kék Pont Alapítvány által tartott segítő csoportban? Ami függősséggel küzdő szülők tinédzser gyerekeinek nyújt segítséget.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy segítség lenne beszélni ott a gondokról, de félek elmenni és hátha itt kapok valami erősebb lökést, hogy legalább megpróbáljam, nem tudom... Előre is köszönöm a választ.

2016. jún. 16. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Látom, sikerült két s-t írnom a kérdésbe... :D
2016. jún. 16. 18:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár év és elköltözöl. A többi csak okoskodás.
2016. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ha Pest környékén laksz "a Hely"-nélkül nincs jobb. Olvass utána. www.magadert.hu

Én több mint egy évig jártam. Szegről végről az életem mentették meg.

2016. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:

"A Hely"-nél

Sry t9

2016. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nézem is a honlapot már. :)
2016. jún. 16. 19:54
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Ha kérdésed van, nyugodtan írj rám.
2016. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kék pont megszűnt, ha jól emlékszem, a "hely" nekem nem jött be, de attól még másnak bejöhet, van még a megálló nevű csoport is, ők is droggal foglalkoznak. Illetve a nap-körnél is vannak alkoholisták gyerekeinek csoport.
2016. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!