Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Még csak most kerültem be az...

Még csak most kerültem be az évfolyam/osztály csoportba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vettek be ezekbe a messenger csoportokba, mert most találtak meg.Már mindenki összebarátkozott mindenkivel, én meg írni is alig merek a csoportba, főleg hogy az évfolyamos közel 200 fős.Mit csináljak??
2018. jún. 29. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom egyetem. Semmit sem kell csinálni, majd ősszel megy magától.
2018. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, gimi.
2018. jún. 29. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Á értem. Attól még ne izgulj, biztos sikerül majd élőben barátkoznod.
2018. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fiu vagy csaj vagy? hány cm? kg? Mikor mentem gimibe(amerika) ha kis gyenge voltál elvertek( 3 éve vagyok csak gimiben szoval nem rég volt) Ha fiu vagy legyél magas 180cm legalább meg 70+ azt nemkötnek beléd tapasztalatból mondom.
2018. júl. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ohm.. lany es 160cm 45kg.De nem ertem muert fontos ez,nem amerikaba megyek :D
2018. júl. 1. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is, jó sokan vagytok (mi sacc/kb. 192-en vagyunk egy évfolyamon), másodszor pedig próbálj bekapcsolódni a beszélgetésbe. Engem is most vettek be az osztálycsoportba, senkit sem ismerek, de megy magától minden. :) Bár interneten nem fogunk világrengető dolgokról beszélgetni, az alap dolgokat már tudjuk a másikról, és a nyáron több programunk is lesz (pl: gólyatábor), így össze tudunk szokni. :) Ősszel pedig, amikor kezdődik a suli, kialakul az osztályközösség hamarosan, és nagyjából be tudod majd lőni az évfolyamon, ki kicsoda. Egyébként felesleges ezen paráznod, hiszen amíg nem létezett az FB, sőt, az internet sem, nem nagyon ismerkedhetett össze az új osztály "virtuálisan", mégis túlélték. Add önmagad, lehetőleg ne járasd le magad (én idegenek előtt elég gyakran szoktam bénázni, mert amolyan félős típus vagyok, na, és meg szoktam illetődni, vagy hogy is mondjam. :D), és ne ítélj meg senkit az első benyomás alapján! Mindenkivel legyél kedves, normális, aztán tanév közben kiderül, kik azok, akikkel egy hullámhosszon vagytok, és a többiekkel is jól kijössz majd. Hajrá! ;)
2018. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!