Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az osztálytársam, mit...

Greenharcossss kérdése:

Utálom az osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval.. Általános suliban ideköltöztek 3.tól velünk járt. Nekem már akkor voltak kisebb, nagyobb összetűzéseink. Azt hiszi magáról, hogy ő itt aki mindig mindenkinek parancsol. Egyszer 5. Osztályban verekedtünk. Most hatosztályosba jelentkeztem, és ő is. Nem tudom elviselni, mindig belém köt. De nem vagyok az a verekedős fajta, inkább nem veszem tudomásul, de olyan szinten piszkál. Ha szólok is valakinek, másnap az anyja feljön és leordibálja mindenki fejét. Nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek. Nem fogok tudni vele elviselni, még pár évet. És nem tudom mi baja van velem.. Meg se hallgat elsétál, de persze piszkál. Mit kell ilyenkor tenni?

2018. júl. 7. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb ha lesz*rod. Ha fel is bosszant, akkor is uralkodj magadon, ne mutasd ki hogy idegesít. Hidd el, ez fogja a legjobban zavarni őt. Legyél te az okosabb
2018. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nevessd ki, mikor piszkál! Meg ne is figyelj rá. Előbb utóbb abbahagyja, vagy keres magának mást, aki felveszi a kesztyűt. Ha meg tényleg elkezdi fokozni a cseszegetést, akkor a lehető legváratlanabb pillanatban úgy vágd pofán, hogy a fogai kőrmérkőzést játszanak a bennt maradásért. De előtte fontos, hogy megpróbáld az ignorrálással féken tartani. A cérna elszakadás, csak a legvégső esetre.
2018. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SzentesAndiii válasza:
Ne figyelj rá!Ha látja hogy ideges vagy amikor piszkál,akkor még jobban piszkálni fog!
2018. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!