Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az osztálytársam, aki...

Utálom az osztálytársam, aki fiú. Szerintetek hogy tegyem magam túl azon, hogy nem mérgelődjek miatta és kinos helyzetbe hozzam magam előtte?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.A bizonyos osztálytárs(fiú) régebb tetszett.Aztán a barátnőm padtársa lett aki (szerintem) tetszik neki.Nem zavar engem.De igazából a barátnőmnek is szólogat be,de kedvesebben.Mostanában meg megy oda a barátnőmhöz és elkezd kibeszélni engem,hogy milyen béna vagyok,buta,idétlen stb.

Egyszerűen gyülölöm.És magam emésztem ezzel.Kérlek valaki adjon tanácsot,hogy,hogy ne vegyem fel,mert rosszul esik amit mond.Lenéz.És ez gyülölettel tölt el.Ha megszólalok kifordítja a szavaim.(Nagyképű,beképzel,nem törödnek vele a szülei).



2014. ápr. 30. 20:12
 1/2 anonim válasza:

hát velem is csináltak ilyet csak engem bökdöstek és beszólogattak meg kiröhögtek folyton de azok egy évvel jártak felettem fiúk!Én úgy hárítottam hogy vissza sem szóltam rájuk se néztem mintha semmi nem történt volna!

Nem tudom ugyan te mennyire hatásosan tudod leoltani az embereket,de ha valamit mondd vágj vissza rá csipőből olyat amin elkezdenek rajta röhögni,vagy ha neked mondaná te teljesen leégnél az osztály előtt.remélem érted mire gondolok...Szóval ha mondasz neki ilyet és kiröhögik ezt vagy kétszer megcsinálod vagy addig még teljesen megalázódik és akkor majd abbahagyja,mert nem lesz neki túl kényelmes ha folyton megsemmisül...De nem mondj mindent mert ha nem jól sül el akkor még rosszabb lesz neked!

2014. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen szoktam visszaszolni amin a többiek kiröhögik de ő is nevet és mondja,hogy "pacsi",mármint,hogy csapjak bele.
2014. máj. 1. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!