Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki nagyon tetszik. Azzal a nagy tervvel álltam elő hogy megprankelem. Azt írom neki hogy szeretem és erre 2 válasza lehet:1.Nem, és akkor jönne az a szöveg hogy a barátnőmmel felelsz vagy merszeztünk és ez csak egy prank. 2.Igen és akkor semmi szöveg, püff a barátom lett. Nos szerintetek ez jó ötlet?


16/L



2018. júl. 17. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszíteni nem sok mindent tudsz.
2018. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Elég gyerekes hozzáállás. Ha tetszik, akkor vállald fel, béna és átlátszó kimagyarázás hogy "bocs, csak vicc volt". Ilyenekkel egyrészt nem viccelődünk, másrészt gyorsan elterjedhet rólad hogy mások érzelmeivel játszol csak a poén kedvéért, átvered, megtéveszted őket.
2018. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy a #2 is írja, borzasztó gyerekes 16 évesen, ahelyett hogy megmondanád őszintén.. De amúgy hajrá szurkolok! >_<
2018. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik. Én inkább kihívnám együtt lógni, császkálni 😃


De mint korábbi válaszoló is írta, veszítenivalód nincs

2018. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! ❤️❤️
2018. júl. 17. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

1: Ez nem prank.

2: Ha tetszik, akkor hívd el ide-oda és mozdulj rá.

3: Nem úgy indítunk, hogy "szeretlek", mert nem szereted.

2018. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!