Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már iskolában tanítsák a...

Már iskolában tanítsák a birkaságot?

Figyelt kérdés
A szakgimnázium befejezése előtt volt egy "feladat" hogy mindenki mondja el hogy mik a tervei ha végeztek a szakma tanulással.Mindenki elmondta aztán jöttem én,azt mondtam hogy nem akarom de az osztály főnök azt mondta hogy "ha többiek is elmondták maga is mondja el" Kitaláltam valamit és vetítettem egy kicsit az osztály előtt,nem mintha neki és a sok tetűnek köze lenne az igazi céljaimhoz.Ez olyan hogy ha a többiek a kútba ugranak ugorja utánuk mert ők megcsinálták.Az iskolába birkákat nevelnek?
2018. júl. 19. 17:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
ja, tanitsák. ülj le 1-es
2018. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%

Igen, az iskola az a hely,ahol az ember önbecsülését legjobban letudják rombolni.

De sok minden mást is.

2018. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
tanítják' hűha egy helyesírás hiba,köszönöm hogy felhívtad a figyelmem főnök
2018. júl. 19. 17:18
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer írta valaki itt:


mink aztat nem tudhassuk.

2018. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Itt is megcsillan az intelligencia néhány embernél
2018. júl. 19. 17:24
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Én megértem a problémádat. Én bőven gengszterváltás előtt jártam általános iskolába, és bizony ott is beszámolót kellett tartani szünetek után, hogy ki mit kapott, ki hol volt nyaralni. Ez csak arra volt jó, hogy a gazdag szülők purgyéi még jobban lenézzék a csóró szülők gyermekeit, illetve a csóró családok sarjai még nyomorultabbul érezzék magukat. Így van ez nálatok is.
2018. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Középiskolában már nem volt kötelező a nyaralás meg ajándék elmesélése,de ez valamiért muszáj volt,mintha azzal előrébb lettünk volna.
2018. júl. 19. 17:32
 8/29 qkker1 ***** válasza:
92%

"tanítják' hűha egy helyesírás hiba,köszönöm hogy felhívtad a figyelmem főnök"


Ugyan nem vagyok főnök, de felhívom a figyelmedet a vessző használatára is!

2018. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Szóval most az a problémád, hogy a tanár megkérdezte, hogy mit akarsz tenni a nyomorult kis életeddel? Ez aztán a tragédia...
2018. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy KÖTELEZET rá!
2018. júl. 19. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!