Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki ha egy lány meghívott a...

Ciki ha egy lány meghívott a szigetre azt mondtam nem megyek, majd a szigeten összefutottunk?

Figyelt kérdés

Egy csaj aki nekem nem jön be meghívott a szigetre hogy menjek vele. Ő úgy tudta én is megyek jegyem is megvan már. Mondtam neki nem megyek mégse, a jegyet se vettem meg, akartam de mégse (szóval hazudtam). A jegyem már megvolt és menni is akartam.

De gondoltam millióan vannak ott mennyi az esélye hogy összefussak vele-semmi.

És mit ad isten első alkalommal egy büfénél kibe botlottam.... nem szóltam semmit ő se, nem is köszönt.

Ez így ciki szitu?



Az erkölcs bajnokai figyelmébe. Hazudtam a csajnal azzal hogy azt mondtam nem megyek....

de jobb lett volna ha őszinte vagyok? Mondhattam volna őszintén: megyek ugyan a szigetre, de mivel te nem jössz be nekem, eszem ágában sincs veled menni.

Ez őszinte lett volna. Jobb lett volna?


2018. aug. 12. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mostmár tudja
2018. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondhattad volna, hogy bocs, de már másokkal megyek pl. Mondjuk, ha egyedül mentél akkor ez sem igaz. De ezzel legalább nem buksz le, mert úgyis mindenki elhagyja akivel megy.


amúgy utólag simán megmondhatod neki mi van, ha amúgy barátságilag fontos. hogy te barátkét kedveled és úgy gondoltad nem tudnád kezelni együtt ezt kint és megmondani se tudtad, hogy kéne.

2018. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

az, ahogy írod, hogy te nem jössz be ezért nem megyek veled az rosszabb lett volna amúgy szerintem.


de amúgy lehet azt is mondani, hogy egyedül szeretnék menni. én szoktam egyedül fesztiválokra és meg is mondom barátaimnak, hogy oda most egyedül megyek. mert nem mindig szeretem csapatban.

2018. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, de ez van, ha nem jön be sokat nem veszítettél. De nem tudom azt hitted anyira nagy hely hogy nincs esely találkozni?
2018. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, a boltnál talán lazábban sülhetett volna el a "találka", de ha van némi sütnivalója a csajszinak, akkor ő is úgy lesz vele, hogy ennek így kellett lennie, nem rágódunk ezen most itt a Szigeten, nem hiszem, hogy olyan életre szóló barátok lennétek, gondolom.

Most őszintén ha megmondod neki, hogy "bocsi, nem jössz be nekem", erre meg elkezdené, hogy "jól van, de amúgy te sem jössz be nekem annyira, nem azért mondtam..." na az lenne a ciki! Én az ilyet elkerülném. Nekem sem esne amúgy meg jól, ha azt mondaná valaki, hogy "bocsi, nem jössz be", ha még nem jutottunk el egy olyan "kapcsolati szintre". Inkább csinálja ezt így meg velem, lehet hogy nem esne jól, de veszem a lapot és nem kellett fölöslegesen egyikünknek sem magyarázkodni.

Akármi közbejöhetett neked is, változtak a programjaid, legjobb barátaid lehívtak, velük lementél, mert őket évek óta ismered és megbízol bennük... ha a csajszi nem a legjobb barátaid egyike és nem is tetszik, én azt mondom, hogy légy vele továbbra is rendes, ha találkoztok, ha lesz rá módod, magyarázd el neki, hogy ez most így alakult, ne haragudjon rád, a barátaiddal akartál menni stb... de ne bánd ezt, hogy így alakult. Legalább ő is tisztába van azzal most már, hogy nincs esélye nálad. Ennyi.

2018. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, hogy találkoztál vele, de az igen, hogy hazudtál neki. Azt kellett volna mondanod, hogy megyek, de egyedül, vagy más valakivel. Még azt se kell mondanod, hogy ő nem tetszik neked. Elég annyi, ha egyszerűen nem akarsz vele menni.
2018. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jött be akkor minek gondolkozol rajta?Lehet rosszul esett picit neki de több is veszett Mohácson.Ezt már cseszheted.
2018. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!