Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy lány barátom meghívott...

Ha egy lány barátom meghívott a szalagavatójára, illik ott felkérni táncolni?

Figyelt kérdés
Ez szigorúan baráti kapcsolat, szeretem a barátnőmet, és ő szintén megvolna hívva, csak lebetegedett, és nem tud jönni. De miután lementek a keringők&osztálytáncok, és mindenki a parketten van, illik felkérni az "ünnepeltet", nem? (nyilván nem összebújós lassúzásra, hanem olyan vidámabb, megpörgetem 3x aztán annyi -jellegűre)

2015. jan. 30. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze egyértelműen kérd fel (már ha nem nagyon féltékeny típus a barátnőd:)
2015. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé féltékeny sajnos, viszont ő maga mondta, hogy ezt diktálja az udvariasság. Viszont szerinted akkor milyen legyen az a tánc? Mármint két abszolút semleges ember hogy táncol egymással? : D (gondolok itt olyanra, hogy keringő, csak nem bújnak össze, meg ilyesmik...?)
2015. jan. 30. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kapaszkodósan, dülöngélősen lassúzni, de más nyugodtan belefér. Vagy ha lambadát nyomnak, akkor is pihenhettek, ezen kívül meg ami a csövön kifér. :)
2015. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A keringő az okés. Nem kell túlságosan összebújni, oszt jóság van:D
2015. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, fiúk-lányok, sok fejtöréstől kíméltetek meg : D (próbálok adni a jó modorra, de a barátnőmnek sem akarok kellemetlen érzést okozni)
2015. jan. 30. 11:52
 6/6 anonim válasza:
szerintem igen:)
2015. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!