Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ha emailen kaptam...

Szerintetek ha emailen kaptam az "áldást" akkor ezek közül az esetek közül melyikre van több esély?

Figyelt kérdés
Fiatal egyetemista lány vagyok.Tavasz óta kapom emailen keresztül az alázást a külsőmre ami nagyon durva jellegű kamuemailekről.Nem tudom hogy egy vagy több személy volt de többnek tüntette fel magát meg másféle stílusokban is írt.Az egyetemisták tudják főként az emailem a szaktársaim.Na velük meg úgy vagyok hogy elbeszélgettem velük párszor de sok kapcsolatom nincs velük nem hiszem hogy kedvelnek de azért nem gondoltam hogy utálnak főleg nem hogy ennyire.Tavaly nyáron jártam nagyon rövid ideig egy fiúval az egyetemről akit pattintottam amit jelzett hogy zokon esett neki.Na most vagy ő és az ő barátai lehetnek ezek a tagok.Az egyik haverja mellesleg a szaktársam vagy terjesztett rólam hazugságokat és a szaktársaim ezek az emberek.Gyanítom többnyire amúgy férfiak a stílusból ítélve amúgy főleg lányok a szaktársaim de vannak fiúk is plusz semmi sincs kizárva.Nem tudom leálltak-e mert havi rendszerességgel kaptam ezeket a leveleket.Az biztos hogy intézkedni fogok csak érdekelne hogy alakulhat ki ilyesmi egy egyetemen?Most komolyan ennyire retardáltak a mai férfiak hogy haverokkal együtt csesztetnek egy lányt mert a haverjukat pattintotta normális ok miatt normálisan?Vagy elterjesztett rólam ez az alak valamit és inkább a szaktársaim lehetnek?Biztos hogy a normálisabbak között fogok kérdezősködni mert ez így fura.Én nem ártottam senkinek de az emailes trollok kb mint akik gyűlölnek.Innentől elmentegetem az összes gyűlöletbeszédet és a rendőrséghez fordulok de jó lenne legalább azt tudni miért és hogyan alakult ez így?

2018. aug. 14. 17:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz az is hozzátartozik hogy egyes emberek sajnos mert hülye voltam és elmondtam tudták hogy a külsővel való szekálás volt gimiben a gyenge pontom.Más kérdés hogy mostmár nem.Most meg megint kapom mondhatni ártatlanul. De gondolom ez az oka nem vagyok cicababa de könyörgöm normálisan nézek ki plusz 20-30 közötti mai férfiak ennyire primitívek hogyha valaki nem tetszik azt csesztetni kell?Még szerencse hogy van párom mert amit látok lassan hányok tőle.Ha most lennék szingli bottal nem piszkálnék meg ilyen undorító jellemű embereket mellesleg ennek ellenére mindegyik a külsején pörög az agyukkal pedig több a baj a lányok normálisabbak sokkal.Idősebb férfiak is esetleg.Mitől lett így elbaszva ennek a korosztálynak a férfitagjai?
2018. aug. 14. 17:26
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az a problémám hogy nem tudom elhinni hogy létezik ilyen egy egyetemen.Egy egy primitív dedós szint.Plusz amúgy meg ezt a gyűlöletet sem értem nem csináltam senki ellen semmi olyat amiért ezt érdemelném.Már lassan gyűlölöm az egyetemet az undorító emberek miatt akik ott vannak.
2018. aug. 14. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:

"Most komolyan ennyire retardáltak a mai férfiak"


Nem kell általánosítani. Retardáltak mindig is voltak, lesznek is, a férfiak között is meg a nők között is, az egyetemisták között is meg mások között is.

2018. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Tehát egy suttyó miatt elkönyveled undorító féregnek az összes férfit? Ezek szerint te sem vagy sokkal jobb, mint a zaklatód...
2018. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi de a kérdésre is válaszolhatnál igazán.Amúgy meg más tapasztalataim is azt bizonyítják hogy rosszabbak a mai férfiak az előbbi generációnál.Aki nem tud feldolgozni normálisan egy szakítást meg hogy a nők nem tárgyak akassza fel magát.Rengeteg ilyen van.Én nem értem mit lehet megbosszulni egy sza.ros szakítason.Mindenkinek joga van eldönteni kivel akar lenni és kivel nem.De a jogunk miatt kicsesznek velük.Érdekes én nőknél ezt a retardációt miért nem tapasztalom?A normális hímneműnek ég a pofája az ilyen véglények miatt.
2018. aug. 14. 17:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem egy suttyóhoz volt dolgom. Pár kivétellel pl:párom csak suttyókhoz volt dolgom.Nem minden férfi suttyó csak 20-30 között 90 százalék minimum.
2018. aug. 14. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést, aztán magyarázkodjon a rendőröknek
2018. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Javaslom szíves figyelmedbe:


[link]

2018. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8+


A zaklatás pszichológiai hadviseléssel kezdődik. A zaklatók feladatai:


- Az áldozat tekintélyének lerombolása.


- Pletykák, rágalmak terjesztése. marslanding022-_a9f24.jpg


- A célszemély megalázása.


- Hitelrontás.


- Munkateljesítményének semmibe vevése.


- Információk eltitkolása, félrevezetés.


- Kommunikációs eszközök: az áldozat kizárása a beszélgetésekből, alaptalan bírálatokat, fenyegetéseket kap.


- A célszemély jó hírének lerombolása.

2018. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bárkivel előfordul egyébként, aki jobb egy ilyen beteg elménél.

Irigység indítja.

2018. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!