Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mesélnétek gólyatáboros...

Mesélnétek gólyatáboros történeteket? Az enyém is kezdődik nem sokára, úgyhogy most különösképp szeretek az ilyen storykon csámcsogni. :D (Zöld kéz megy minden mesélőnek)

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Röviden:


- Gimnáziumi gólyatábor: szigorú tanárok, este 10-kor takaródó, nemhogy piát, de még üdítőt sem lehetett inni.


- Egyetemi gólyatábor: jófej professzorok, sok pia, nagy bulik, jó zenék, jó játékok, vetélkedők, másnap amnézia, hányástócsák kikerülése.

2018. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Inkább az egyetemi gólyatáboros élmények érdekelnének :D
2018. aug. 20. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi gólyatáborról legütősebb emlékek:


-az egyik gólyás feladat az volt, hogy óvszerből kellett inni a csilipaprikás kakaós alkoholos löttyöt, amit ha nem hánytunk ki pontot kapott a csapat

-idegen volt a város még, így eltévedtem, és nagysokára találtam vissza a koliba

-csilisbabot kellett főznie az egész csapatnak, de mivel én nem voltam akkora alkesz, mint a többiek, arra eszméltem, hogy egyedül vagyok a főzőversenyen, mint szakács, a többiek leléptek a sörözőbe. Rám bízták, hogy másfél óra alatt egy egész kondérral megfőzzek. Első lettem, és kva fáradt xD

-

2018. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy feladatban egy elvileg "hányós" lavórban kevertek össze mindenféle alkoholt, és abból kellett kiinni szívószállal az egész csapatnak egyszerre, időre.

2. Egy csaj összeszedett valami biztonsági őrt, fogalmunk sincs, honnan szerezte, és összejött vele.

3. Szegedről valami busszal sikerült feljönnöm Pestig a hazaúton, de onnantól teljes képszakadás, és csak akkor tudtam meg, mikor felébredtem, kb. másfél nappal később, hogy apám eljött értem a buszpályaudvarra, és hazahozott. Jó hát hat órát sikerült aludni 4 nap alatt.

Nem vagyok rá kifejezetten büszke, de azért semmi gáz dolog nem történt, meg rég volt, fiatalok voltunk :)

2018. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetemébe mész? Azért a fénykorukat ~10 évvel ezelőtt élték ezek.
2018. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ELTE-re
2018. aug. 21. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondok intézményt, nekem k...szar volt. Örültem volna, ha nem megyek és ha "majd meglátod" helyett lebeszélnek róla. Megalázó volt, nem a jó értelemben, sokan elárulva és átkúúrva éreztük magunkat, többen hazamentek a felénél, voltak emberek a gólyák között, akik nem is voltak gólyák, csak figyeltek minket... Egy hallgatót kihívtak szégyenszemre hangosan felolvasni azokat az üzeneteket, amiket elvileg haverjainak írt egy magánbeszélgetésbe, így senkinek semmi köze nem lett volna hozzá... Szánalmas volt az egész. Kívülállónak számítottam, de jelenleg úgy érzem, egyáltalán nem várhatok segítséget a felsőbb évfolyamosoktól és nem is bízhatok bennük. Elég nagyot csalódtam, mert színvonalasnak mondott egyetemről van szó.
2018. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnalom, hogy ilyen rossz emlékeid vannak :/
2018. aug. 22. 16:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-n már megreformálták a táborokat, mert eldurvultak, meg tarthatatlan volt már a szervezés. Úgyhogy most amire számíthatsz, az _legjobb esetben_ vicces lesz, esetleg szurkolós, meg eredményhirdetős, aztán bulis. Nyomdafestéket nem tűrő dolgokra ott aztán ne számíts.
2018. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én először 2011-ben voltam egy pte-s gólyaatáborban a balcsin. Egész jó volt. Csoportonként voltunk felosztva. Egész jó csapatszellemet sikerült kialakítaniuk a szervezőknek. Nem is zudom milyen karokkal voltunk együtt 😃 Jók voltak a programok 🙂 vad fruttik koncert pl, ilyen színvonalat kell elképzelni. Nem emlékszem mi volt még...

Tehát tényleg az, hogy volt egy bulisátor, ahol ment a tuc-tuc, de mellette voltak más programok is, pl hip-hop, ahol te is beálhattál akár 😃


Aztán néhány évvel később a KE-re mentem. Kis béndzsa csöves egyetem, szóval a kampuszon volt a „buli”, de ennek megfelelően olcsóbb is volt.

Ivós feladatos szakasza elment, bulik egy közeli tónál voltak, ahol nem voltunk privát elzárva, azaz mindenféle szar idegen is odajött. Asszem azóta tilos is már az ilyen?

Jó fröccsel ez is elment. Itt keverve voltunk, mert pedagógusok keveset isznak, agrárosok meg túl sokat, én meg GTK-s voltam amúgy. Szóval emiatt is ki kellett egyensúlyozni a csapatokat. Ez végül nagyon jó volt, mert sokkal több embert ismertem meg így, sokkal szélesebb ismerőshálóm lett. Ez az egyetlen, ami jobban tetszett a pécsihez képest 🙂. Végül is minek már az egyetem elkezdése előtt összezárni azokkal az emberekkel, akikkel amúgy is évekig leszel együtt? 🙂


Nagy dolog nem volt, amit ki tudnék emelni 😃, de valahogy mindkettőnél az volt, hogy az egyetemi évek legnagyobb bulija a GT!

Mondjuk Kaposváron nagyon szar bulik vannak, senkinek sem ajánlom a helyet! 😃 a GT is csak épphogy belefér az „elment” kategóriába 😃


Mindkettőnél volt amúgy egy amolyan sportnap. Nekem az a kedvencem. Ott lehet a legfelszabadultabbnak lenni, és még pia se kell akkor 😊


26f

2018. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!