Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Új év, új szakirány az egyetem...

Új év, új szakirány az egyetemen- hogy a fenébe barátkozzak?

Figyelt kérdés

Nagyon antiszoc vagyok, az utóbbi két évet úgy nyontam le az egyetemen, hogy egyetlen barátom sem volt. Elkönyvelhettek lúzernek, lehet, hogy van benne valami, de az esetek 97%-ában jobban szeretek egyedül lenni.

Viszont abban a 3%-ban néha meg tök jól esne, ha valaki mellém ülne és beszélgetnénk a szünetben.

Az új szakirányon nagyon kevesen leszünk, kb 25-30-an. Van olyan,akit ismerek, mert együtt kellett régebbem dolgoznunk. Akkor kedves volt velem, de nem tudom, hogy csak a közös munka miatt, vagy mert egyébként szimpi voltam neki.

Nem tudom hogy kell barátkozni. Annyira erőltetettnek érzem ezt az egészet és a legtöbb ember untat (ez az illető nem untatott). Hogy kell mégis ezt csinálni?


2018. aug. 24. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, magától jön. Az alap az, hogy tanulni jársz oda, aztán idővel összeszoktok és vagy lesz valami kapocs vagy nem.
2018. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.: ahogy leírtam, két évig voktam teljesen egyedül, barátok nélkül az egyetemen. Nem mindenkinek jön magától.
2018. aug. 24. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha direkt nyomulni fogsz mindenkire szánt szándékkal, akkor csak méginkább el fognak kerülni.
2018. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!