Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az új sulim! Hogyan...

Utálom az új sulim! Hogyan barátkozzak? 15/L

Figyelt kérdés
Állandóan próbálkozok ismerkedni, de mintha nem is érdekelném őket, szinte levegőnek néznek. 9.-ként elég nehéz így megszokni az iskolát. Kérlek segítsetek valahogy!!!
2017. szept. 4. 16:00
 1/5 anonim válasza:
Hidd el meg fogod szokni. Keltsd fel magadra a figyelmet. A "meno" csajokkal mindenki jóban van. Alap
2017. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd idővel kialakul a dolog, hidd el.

Persze fontos az első benyomás, de hiába akarnád mondjuk erőltetni a beszélgetést valakivel, ha te inkább csöndesebb vagy.

Kezdhetsz esetleg kisebb beszélgetésekkel, mint például ez:

-Jajj,nagyon tetszik a táskád, hol vetted?

-A .... üzletben.

-Tényleg? Sokat járok arrafelé, de nem is tudtam, hogy ott van olyan bolt. Egyszer elkísérhetnél megmutatni, szívesen vennék valami ilyesmit én is.


De ez csak egy példa. Nagyon sokféle kis rövid mondattal el lehet kezdeni egy beszélgetést. Csak meg kell találnod mindenkivel a közös szót.

Sorozatok, filmek, zenék, sportok, állatok, foglalkozások, akármiről lehet beszélni.

Hajrá, ügyesen!

2017. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valakit biztosan erdekelsz :) nem hiszem h mindenki olyan "meno" lenne az osztalyban. Hidd el lesz ez maskepp is, gondolok z csak az elso, max masodik napod volt, nyugodj meg minden rendben lesz. Nem lehet h egy mar eleve osszeszokott csapatrol van szo?! Mert van az ugy (bar ritka) h egy osztalyba kerulnek olyanok akik mar regebben is azok voltak, vagy haverok, barinok...egy ilyenbe tenyleg nehez feltunest kelteni meg h elerni h befogadjanak de en azt mondom h fel a fejjel, lehet 1 ev mulva meg ha jobban megismernek te leszel a "kedvenc". Amugy mikkel probalkoztal h eszrevegyenek?

18/L ha gondolod irhatsz privatot is, szivesen segitek ha tudok, meg ha ismerek par reszletet. :))

2017. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyugi 1-2 hét és majd szépen lassan kialakul! :)
2017. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam gólyatáborba így egy összeszokott társasággal van dolgom. Próbálkoztam beszélgetni velük de állandóan leráznak egy pár szavas válasszal. Évnyitón senki se jött odahozzám hogy szia hogy hívnak vagy valami. Köszönöm a válaszokat:))
2017. szept. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!