Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amerikában a gimiben van...

Amerikában a gimiben van olyan, hogy évismétlés?

Figyelt kérdés

Kicsit homályos nekem - tudom, hogy ott x kreditet kell elérni, hogy érettségizhessen a gyerek meg, hogy nyári iskolában pótolhatja az anyagot. De például van olyan, hogy xy kétszer járja a kilencedilk osztályt avgy ezt hogy kell elképzelni?


Magyarországon tudom, hogy 1 tárgynál ha nem sikerül a pótvizsga, akkor újra járja az egész évet a gyerek (és minden tárgyat újra.


Spanyolban 3 tárgyból való bukásnál kell újra járni az egész évet.


Vagy Amerikában esetleg úgy van, mint itt Magyarországon az egyetemen, hogy valójában nem ismételik meg az évet csak a tárgyat ismételgetik addig, amíg nem sikerül és ha kell így tovább maradnak a gimiben?


Előre is köszönöm a felvilágosítást!



2018. szept. 3. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Amerikai filmekben ami tinikröl szól évet ismételt egy diàk, és új osztàlytàrsai lettek. Úgy mint itt is ha megbukik.
2019. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!