Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy Észak...

Miért van az hogy Észak Amerikában több az iskolai lövöldözés?

Figyelt kérdés

Én szoktam olvasni a Wikipédián hogy mikor és miért vannak lövöldözések.

Mit mondtok erre ??



2013. okt. 21. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert minden hülyének fegyvere van. Sokkal könnyebben lehet fegyverhez és engedélyhez jutni mind bárhol máshol a világon.
2013. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk mert qva sokan élnek ott,magyarországon is előfordult már hasonló..csak nem nem jellemző igazán,azért mai világban elég könnyű fegyverhez hozzájutni,már csak a net miatt is,és ahhoz pi.csányi szarás sem fűzi engedélyhez,akinek pénze van úgyis megkapja.ennyit erről
2013. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Tehát a Wikipedia szerint É-Amerikában van több?
2013. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Mivel több mint 300millióan élnek amerikában,és mindenhol lehet fegyvert venni legálisan (ha csak nem vagy priuszos) ezért igen,OTT A LEGTÖBB!!!!...
2013. okt. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Célozni próbáltam rá, hogy egyértelműen az USA területén magas, nem is értem, miért keni el a wiki ezt a tényt.
2013. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most halódtam a TV2 -ben, hogy egy fiú lelőtte az osztálytársait és öngyilkos lett. A hely ahol a fiú lőtt, Nevada állam Észak Amerika.
2013. okt. 22. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Jó, akkor harmadszor is: Kanada és Alaszka nem hiszem, hogy sok vizet zavar, Mexikó is tűrhető, ha azt nézzük, hogy Hülyékföldjén, a nagyszerű Egyesült Államokban mennyire durvák a számok nem csak ebben, hanem bármiben, ami kicsit is erőszak.


Bocs, csak fáj, hogy Észak-Amerika így, Észak-Amerika úgy. Már Kanada is olyan unalmas egy bárgyú hely (persze ezt itt igazán nem elmarasztalásképpen említem), Alaszkáról nem is beszélve, ahol ráadásul alig van kivel erőszakoskodni... Mexikó igyekszik gondolom, de ilyen szomszéddal még ők is kiscserkészek. Ha USA a téma, akkor nevezzük nevén!

2013. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
55%

Hát ha még mindig érdekel a válasz akkor ajánlom ezt a filmet megtekintésre:

https://www.youtube.com/watch?v=2rU4kQyHmdo

https://www.youtube.com/watch?v=MxpU83QpJ9Q

2014. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézze meg mindenki a benx a robbanékony tinédzser eden lake a másik én a bosszúvágy filmeket meg az osztály című 2007-es észt film drámát végre valahára rájövünk arra hogy miért történnek ilyen esetek.
2017. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!