Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem nem osztálykirá...

Csak szerintem nem osztálykirándulásnak való hely egy aquapark?

Figyelt kérdés
Nem sokara megy az osztályom kirandulasra es az osztalyfonok ezt a programot talalta ki, voltak akik orultek neki, de a legtobben nem igazan voltak oda az otletert. Az rendben van sztem, ha egy erzsebet taboros balatoni taborba mindenki eldonti h most megy e furdeni vagy sem, de ez egy olyan hely, ahol csak azt lehet csinálni. Ti mit gondoltok?

2018. szept. 17. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádok fürdeni, strandolni, mégsem tartom ezt jó ötletnek. Sok fiatal nem szeret vízbe menni, sokan szégyellősek, én nem erőltetném. Nem is tudom, miért pont ez jutott eszébe az ofőnek. Beszéljetek össze, találjatok más alternatívákat és szóljatok neki.
2018. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláshoz a legjobb hely. De nem végig ott lenni azért. De ha nem tetszik nektek, nem oda kéne menni.
2018. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
Miért lettem lepontozva??? Istenem.. nem is tudom mit vártam a GYK-tól.. hozzátok a szintet. (Ezt is pontozzátok le, biztos nagyobb lesz a kukitok tőle meg jobban fogjátok érezni magatokat)
2018. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!