Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amíg nincs fűtés, a tanárok...

Amíg nincs fűtés, a tanárok rátok szólnak, hogy vegyétek le a kabátot órán, egyáltalán megtehetik, hogy szóvá teszik? 18/L

Figyelt kérdés
Nálunk a matek-fizika tanárnő kekeckedik velünk, a szinte pályakezdő angol-történelem tanárnő meg azt mondja, hogy öltözzünk fel, ha fázunk.
2018. szept. 30. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Megengedem, mondjuk a nok azok mindig faznak errol megfeledkeztem. De nem rossz indulatbol irom am de mi lesz vele majd telen a minusz husz fokban??? Es igen en annak orulnek ha mindig nyar lenne de irtam hogy eleg lenne a 24 fok az pont jo senki nem szenvedne.
2018. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tök más úgy fázni, hogy szépen be vagy meleg ruhába csomagolva, és mész, mint fázni és egy helyben ülni.


Nyáron is ez van, mikor csak állok és várok, vagy a busz, metró áll, akkor csorog rólam a víz, mennem kell, hogy jöjjön a levegő.


Nekem meg a 24 fok is meleg, és nő vagyok. Legyen konstans 10 fok maximum és tél. Úgysem lesz.

2018. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Férfi is lehet fázós.

És én nő vagyok,de nekem sokszor csak a kézfejem vagy a lábam fázik,de azon kívül nem vagyok fázós.

2018. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok. Soha nem vetetem le a kabátot. Nekem az számít, hogy figyel-e a diák, illetve nem zavarja-e a többieket. Nem értem, néhány kolléga miért feszül rá erre a kérdésre? Szerintem afféle hatalmi játszmának tekintik. Az rendben van, hogy ne öltözzön a diák botrányosan, szakadtan, ne rakja ki mindenét, tisztelje meg az öltözködésével a társait és a tanárait, de pont, kit zavar a kabát? Ha fázik, vegye fel, inkább, mint hogy megfázzon.
2018. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van, nem szoktam leöltözni, nem érdekel.

Osztálytársam ezért kapott tavaly egy szaktanárit.

Szakgimi, 12. osztály.

2018. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én még térdgatyában járok, max. pulóvert veszek fel :D
2018. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

jaj, nálunk 1-2 tanárnak ez a mániája, néhányan kabátban,pulóverben ülnek és a tanár mindig leveteti velük.

Nem mindegy? Ha nem akadályoz a tanulásban, nem mindegy, hogy van rajtad kabát vagy nincs?

2018. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A héten már egy tanár sem szólt, valamennyit szellőztetni is kell szünetekben, úgyhogy hideg van. Öten vagyunk lányok, akik már parka/pufikabátban vagyunk, bennünket is békénhagynak.
2018. okt. 4. 07:14
 19/19 anonim ***** válasza:
Hat en lesz@rnam.. en teli kabatban meg sapkaban szoktam beulni orakra es ha szolnanak se vennem le. Eddig nem szoltak.
2018. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!