Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nem tudok órákat beszélni...

Ha nem tudok órákat beszélni a semmiről, soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Koleszos lettem, van egy szobatársam. Mindketten 20 év felettiek a barátnőjével, de amit ezek művelnek sokszor, néha nem hiszem el. Tényleg ilyen egy normális kapcsolat, hogy ilyen 12-14 éves szintű semmiről nem szolo beszélgetéseket folytatnak és nem bírja ki hogy ne írjon neki állandóan?
2018. okt. 28. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem inkább social media függőségnek tünik.
2018. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy leiras alapjan egy hulye p.csa lehet.
2018. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress más szobát, mert ezek kibírhatatlanok lehetnek.
2018. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az egy dolog hogy eljegyezte, de már nem először beszél nekem meg neki az esküvőről, meg hogy mennyibe fog kerülni. Azt látom rajta hogy egy papucs aki be van szarva hogy elveszíti, szó szerint számonkéri, elkezdi neki hogy “szerelmes vagy belém? most is? csak mert olyan unottan beszéltél”

Komolyan mondom beteg mind a a kettő, a csak se normális ha ezt képes elviselni.

2018. okt. 28. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, hogy miképp beszélget a másikkal. Nem ettől függ hogy lesz-e barátnőd vagy sem. Amúgy hasonlót éltem át én is, de lehet őket ignorálni. Egy fejhallgató csodákra képes.
2018. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!