Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok béna az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok béna az ismerkedésben? Nem tudok beszélni szinte semmiről a nőkkel! Már több éve ez megy! Bele kell törődnöm hogy semmi esélyem? F

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 21:25
1 2
 1/14 VirágésBence ***** válasza:
7%
Nem, abba kell beletörődnöd, hogy valószínűleg nem az egész társadalomban, a nőkben, a környezetedben van a hiba, hanem benned, ezt a hibát meg kell keresni és ki kell javítani.
2016. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mi zajlik pontosan amikor egy nővel egy közegbe kerülsz ?
2016. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bennem van a hiba!Nem tudok rajta változtatni.Nem tudok pár perc után beszélni semmiről.Nem értem hogy tudnék változtatni.
2016. márc. 14. 21:30
 4/14 A kérdező kommentje:
mindig azon agyalok hogy mit mondjak.Szinte semmit se tudok mondani.
2016. márc. 14. 21:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért vagy béna az ismerkedésben? Honnan a fészkes fenéből tudjam én! Én nem te vagyok! Te ismered magad, én viszont téged nem ismerlek.


Az, hogy miket bénázol el, arról csak neked van fogalmad, másnak nincs.

Tehát, ha már meg vannak a hibák, akkor dolgozz azon, hogy jobbá tedd őket.


Önfejlesztés az egész.


Gondolom több éve ugyanazzal a h..lye stratégiával ismerkedsz ezért kapsz állandóan kudarcot. Változtass stratégiát is!


A HIBÁT MINDIG MAGUNKBAN KELL KERESNI, nem másban!

2016. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok változtatni a hibámon.
2016. márc. 14. 21:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért szerintem mert rágörcsölsz..a nőkkel is ugyanolyan jól el lehet beszélgetni, nekem pl az segít ha van közös téma, érdeklődési kör,stb..
2016. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudsz, esetleg nem akarsz! A kettő meg különbözik egymástól!


Ne a kifogásokat gyártsd, hanem változz, vagy maradj ugyanolyan szerencsétlen töketlen srác, mint amilyen most vagy!

A saját életedért TE VAGY A FELELŐS!

2016. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hiába próbálkozok mindig az van pár mondat után nem tudok szinte semmiről beszélni.Azért ez elég ciki ha valaki csak ennyire képes.
2016. márc. 14. 21:42
 10/14 anonim ***** válasza:

"Tedd, vagy ne tedd, de sohase próbáld!" Yoda mester.


És mennyi ideig próbálkoztál? Változtattál stratégiát? Milyen módszerrel próbálsz változni? Miket csinálsz ilyenkor?

2016. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!