Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sértő a tanárokra nézve az...

Sértő a tanárokra nézve az olyan tablókép, amin a tanárok az angyalok és a diákok a kisördögök?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm mesélte, ez történt náluk; az osztályfőnök nem tiltja, de azt mondja, készüljenek fel a tanárok felháborodására, mert ez ízléstelen, hogy a tanárokat a halállal kötik össze. Szerintetek?

2018. okt. 30. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami végletekig vallásos szekta, akkor minden tanár poénra fogja venni...
2018. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Wtf...

Ez előbb lenne sértő a diákokra, (nyilván poénos) mint bármilyen szempontból a tanárokra. Mi a fenét gondolt az az ofő.

2018. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az angyalokról miért a halál jutott eszébe? Nekem az ugrik be, hogy ők a jók, az ördögök meg a rosszak. Azzal van a baj, aki már mindenben valami mögöttes szándékot lát.
2018. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
(Ja még annyi, hogy ez egy átlagos gimi, nem vallásos)
2018. okt. 30. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
En forditva csinalnam. ;)
2018. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi sértő nincs. Ha fordítva lenne, és a tanárok lennének az ördögök, az is max ilyen vallásos iskolákban lenne sértő.

A mi sulinkban a tanárok poénra vennék, így is rengetegszer viccelődnek azzal, hogy ők milyen gonoszak. :D

2018. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Én olyat csinálnék, hogy a tanárok állatidomárok a cirkuszban a diákok meg... igen, az artisták.
2018. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó:D bár eszembejutott volna ez pár éve:D
2018. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hatalmas poén, bár lehet, én is bepróbálkoznék fordítva. Tanári kar a sátán serege vasvillával, ostorral, diákok pedig a szende kiangyalok. Nálunk ezt is poénnak vette volna mindenki, még a nyugdíjas tanárok is.
2018. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!