Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek adjak tablóképet?

Kinek adjak tablóképet?

Figyelt kérdés
A barátaimra és az osztálytársaimra gondoltam. De van két fiú aki tavaly adott nekem képet pedig nem is kértem tőlük, szerintetek én is adjak nekik? Illetve szerintetek hülyeség kirakni instára storyba, hogy aki kér képet az írjon? Én felraknék ilyet, de nem tudom h jó ötlet e... A válaszokat előre köszönöm!

2018. máj. 19. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, mert kaptál valakitől képet, nem kell neked is adni. Én csak a számomra legfontosabb, hozzám legközelebb álló személyeknek szoktam adni.

Osztálytársaknak minek? Kapnak úgyis a tablóról képet, amin mindenki rajta van.

Nálunk rokonoknak szokás, nem pedig haveroknak meg mindenkinek, akitől te is kaptál. Nagyszülőknek, keresztszülőknek, és a legfontosabb barátoknak.

2018. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Osztálytársaidnak miért adnál? Ők is kapnak. :-)


Én senkinek nem adtam, megmutattam a családnak, akit érdekelt megnézte, és annyi.

2018. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van még? Me' nekem kellene.
2018. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!