Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok! Ti bannatok, ha...

Lányok! Ti bannatok, ha szalagavatón nem keringoznetek?

Figyelt kérdés
A mi iskolánkban sajnos nincs ilyen és én nagyon bánom, nagyon szerettem volna keringozni, olyan szép nagy ruhában lenni. Elég csalódott vagyok emiatt. Csak ugrabugralos tánc lesz, ahogy ismerem az osztályt, az is inkább égő lesz, mint élvezetes.
2018. nov. 8. 02:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megértelek. De hogyhogy nem szokott lenni keringő?... Akkor mi a vége az egésznek? Palotás van az elején legalább? Abban is szép a ruha!

Esetleg próbálj meg beszerveződni egy másik iskola szalagavatójába is, ahol keringő is van, hogy ne maradj ki belőle teljesen. Testvér, barátnő, barátnő testvére, stb. sulijában simán lehet, hogy keresnek külsősöket, mert túl kevés a lány.

2018. nov. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én nem szerettem volna és nem is bánom utólag. De ez teljesen más, sajnálom, hogy nálatok nincs lehetőség:/
2018. nov. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsére nem kötelező nálunk :) egyáltalán nem bánom :)
2018. nov. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk az igazgató mondott egy órás beszédet, aztán feltűzték a szalagot,majd újra egy órás beszéd. A második részét otthagytük, leültünk egy teremben...

Nekünk eszünkbe jutott támcolonk addig hátha jobban telik az idő

2018. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk volt rá lehetőség, de én nem keringőztem és egyáltalán nem bántam, nem az én műfajom. Persze megértem, ha valakinek ez fontos és szeretne. Viszont ettől még jó buli volt számomra és nagyszerű élmény. Ne azzal törődj, mennyire lesz égő, csak érezd jól magad, mert ez a te pillanatod.
2018. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is volt keringő, de én nem táncoltam, általános suliban se. Általánosban cserben hagyott a párom, a gimiben meg nem volt kedvem könyörögni minden velem szembe jövő fiúnak, hogy kérlek, táncolj velem. Nagy szép élmény volt megnézni, segítettem az öltözésben stb, de végül csak az osztálytáncban vettem részt. Nem bántam meg, hogy kihagytam, sok pénz és idő volt, amit másra is tudtam fordítani.
2018. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk volt keringő, de nem volt elég fiú, így nem tudott minden lány táncolni, én is kimaradtam. Sajnáltam, mert szerettem volna, de ez van. Majd egyszer, ha férjhez megyek, bepótolom. :-)
2018. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
73%
Nálunk volt de sokan kihagytuk, felesleges pénzkidobás. Egymásra licitáltak a lányok a minél drágább ruha, frizura, smink kérdésekben. Én amúgy sem éreztem vágyat arra hogy fejér habcsóknak öltözzek, a tánctudásom pedig egy pingvinével egyenlő, szóval nekem evidens volt hogy sztornózom a dolgot.
2018. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, tanácsokat.:D

Igazából én sem tudok táncolni, viszont gondolom megtanitananak rá egy kicsit. Szoknyába se járok sosem, de pont ezért lett volna jó ez a nap, akár különleges, mert ilyenkor megengedhetjuk magunknak.:DD Igazából nálunk nagyon kevés lány van az iskolában, ezért nincs ilyen. Csak egy csoportos tánc, és annyi.

Máshoz pedig nem akarok odapofatlankodni az iskolájába, és különben sincs olyan ismerősöm, akivel mehetnek.

Szóval úgy látszik, hogy ez kimarad sajnos.:/

2018. nov. 8. 14:43
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Én egyáltalán nem bánom, hogy nálunk nem volt ilyen kötelező jellegű, össznépi csodaruhás keringő. Szépnek szép és tényleg nagyon jól mutat a képeken, videókon, viszont én túl szokványosnak és unalmasnak tartom. Arról nem is beszélve, hogy ezek a ruhák elég drágák bérelve is és én nem gondolnám, hogy megéri annyi pénzt kifizetni arra a néhány percre. Nálunk ebből volt veszekedés is, mert volt aki nagyon ezt szerette volna, viszont nem mindenki tudta megengedni magának (pl. volt olyan család, ahol 3 lánynak volt egyszerre a szalagavatója, mert ikrek voltak, na most 3x több tízezer forint csak a ruhára az nem kevés). Mi ki tudtuk volna fizetni, de attól még én is feleslegesnek tartottam. Végül több fajta táncot is táncoltunk (pl. keringőt is) és varrattunk egyforma ruhákat (sokkal olcsóbban...) és így is nagyon jó élmény volt, szép volt, csinosak voltunk. Nekem ez sokkal jobban tetszett, mert így minden osztály választhatott magának valamilyen táncot, zenét stb., és ezáltal sokkal egyedibb és érdekesebb lett.
2018. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!