Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért baj az, hogy nem akarok...

Miért baj az, hogy nem akarok táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz a szalagavató, amin lesz keringő is. De engem valahogy nem érdekel. Bár az osztályfőnök kijelölt engem, mint "önként jelentkezőt" de én közöltem, hogy nem szeretnék részt venni a táncban. Mire közölte, hogy ha jelentkeztem, akkor köteles vagyok részt venni. Annyira elment már köztünk a dolog, hogy a végén kijelentettem, hogy akkor a szalagavatóra se jövök el, mire kitört a ribilló. Mondta, hogy beszélni fog a szüleimmel, hogy én mindig minden program alól kivonom magam.

2016. okt. 30. 07:29
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Ezzel semmi baj nem volna alapjáraton. Viszont én azt nem értem hogy ha te közölted vele h nem akarsz táncolni akkor mégis hogy lettél belevéve a létszámba?? Mert ha javában tartanak a próbák, te pedig jársz és gyakorolsz, akkor így egx hónappal előtte nagyon nehéz lenne új emberr szerezni, ezért lehet ideges
2016. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A szünet után kezdünk el majd gyakorolni. Én meg fel se iratkoztam. Az osztályfőnök felírt.
2016. okt. 30. 08:23
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A keringő fakultatív program. Az én osztályomban volt olyan fiú, aki kijelentette, hogy ő nem táncol. Osztályfőnök egy darabig győzködte, de nem ment vele semmire, így más osztályból lett fiú, hogy meglegyünk. De volt olyan osztálytársam, aki csak a műsor hivatalos részén volt, a szalagtűzésen.
2016. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Vagyis nem kötelezhet rá.
2016. okt. 30. 09:24
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ha annyira nincs meg a létszám, akkor más osztályból hívjatok embert. Az én párom is egy alsóbb évfolyamos volt.:)
2016. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi probléma.

Állj ki a véleményed mellett, a szüleid biztosan megértenek téged, tehát hiába beszél az osztályfőnököd velük. :)

Nemértem miért kell ráerőltetni az emberre olyan dolgokat amiket nemszeretne..

2016. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha beszél a szüleimmel, akkor ők biztos megint morogni fognak rám, hogy miért kell nekem különcködni. Így is vitatkoznak velem egyfolytában, hogy szülésznő szeretnék lenni.
2016. okt. 30. 12:29
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogok táncolni a szalagavatón, utálok táncolni, utálom a reflektorfényt, és akivel táncolni akartam volna az foglalt volt, így mi értelme lenne? A te döntésed, nem kötelezhet rá, ő hiába mondja, hogy fogsz táncolni ha a 2 lábad nem teszed be a tánctérre.
2016. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Én sem táncoltam a szalagavatómon, és semmi nem történt. A tanár nem kényszeríthet arra, hogy szocializálódj, főleg nem valaminél, amitől sok ember ezerféle okból tart, de nem korrekt boncolgatni. Ha antiszociális akarsz lenni, hát legyél, és rendes tőle, ha odafigyel, hogy ne ess ki az osztályközösségből, de érdemes lenne letisztázni, hogy kényszerítős látszatmegoldásokkal nem fog elérni semmit. Nem elég, hogy ott leszel szalagtűzésen?
2016. okt. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok antiszociális, bár tény, hogy hat év alatt (hatosztályos gimnáziumba járok) nem igazán illeszkedtem be az osztályba. A másik osztályban sokkal több barátom van, mint itt, ahol most vagyok.
2016. okt. 31. 07:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!