Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy iskola igazgatója azért...

Ákos_Nagy kérdése:

Egy iskola igazgatója azért bajba kerülhet mert fenéken rugott egy diákot?

Figyelt kérdés
A héten kint beszélgettem a folyosón amikor azt láttam hogy az iskola igazgatója fenéken rugott egy gyereket. Én csak annyit láttam hogy megrugta , de később kiderült hogy azért rugta meg a gyereket mert a gyerek belerugott a falba.
2018. nov. 14. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fenéken billentette :DDDDDDDDDD

Amúgy igen, származhat ebből baja, nagyon is.

2018. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rúghat meg egy gyereket sem, mert nem 100 évvel ezelőtt élünk, amikor ezt még megtehette.

Különben is milyen marhaság ez?

Ha a gyerek késsel belevés a falba, akkor ő késsel belevés a gyerekbe?

2018. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

#2:

Elég baj az, hogy a 100 évvel ezelőtti iskolai fegyelem nem maradt meg. Akkor a gyerekek nem rugdosták a falakat, mert különben nem fenéken billentés jött, hanem egy oltári nagy pofon. És akkor a szülők nem rohantak be a suliba elkezdeni idióta módjára verekedni a dirivel/tanárral, sőt, otthon többnyire a szülőtől kapta a következő nyaklevest a gyerek. Nem is volt ennyi idióta fiatal, akik azt hiszik mindent szabad. Persze a ti ultralibsi felfogásotokkal a gyerek ma már akár fel is gyújthatja az iskola épületét, szerintetek még akkor sem szabadna megbüntetni, ugye. Az iskola nem majomketrec.

2018. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

#3

Nem vagyok "ultralibsi" egy 67 éves ember vagyok, akinek 44 éves a gyereke.

Csakhogy én már 38 éve sem tűrtem volna el, hogy valaki a gyerekemet rugdossa! Legyen az a szomszéd, a nagyapja, vagy a keresztanyja, a tanára, vagy bárki. A gyerekemet én nevelem és ha nekem otthon sikerült verés és rugdosás nélkül egy tisztelettudó, tisztességes, többdiplomás embert nevelnem, akkor az iskolában se merje rúgni vagy megütni senki, mert eljártam volna ellene.

A pedagógus azért pedagógus, mert azt tanulta, hogyan kell az esetlegesen problémás gyerekkel bánni. Ha erre nem képes, akkor menjen el gyárban szalagra dolgozni, ott csapkodhatja a földhöz a rosszul sikerült alkatrészt.

2018. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy a történet többi része az úgy volt hogy ez az osztály tejjel mosta le a táblát és felment az igazgató,elküldött egy gyereket hogy mossa ki a tejes szivacsot(nem tudom hogy ez a gyerek mosta-e le a táblát tejjel) és mikor jött viszsa a gyerek belerugott a falba , erre az igazgató a gyerekbe.Pont azon az emeleten beszélgettünk(kb 10-en ott voltunk) és mikor eljött mellettünk azt mondta hogy "Mit csináltok ennyien itt, mint egy csürhe!"
2018. nov. 14. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Oké, ahol még szivacs meg tábla van még, nem csodálom, hogy ilyen maradi tapló az igazgató. Meg a diákok.
2018. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van szivacs és tábla és van mellette digi tábla is. használatban van mindkettő. Persze az igazgató nem rugdossa a gyerekeket, de azért szerintem a belerúg és a fenéken billenti között hatalmas különbség van, nem tudjuk ennyiből, hogy mi történt.
2018. nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!