Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Legális betiltani egy iskolába...

Legális betiltani egy iskolában az ölelést?

Figyelt kérdés
Mert az iskolámban be akarják tiltani. Ki fogunk menni tüntetni!!

2018. nov. 22. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Az iskola egy elég diktatórikus rendszer. Ettől függetlenül szerintem semmi akadálya nincs hogy betiltsák.
2018. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Az iskola nem arra van, hogy ölelkezzetek.
2018. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TappancsMancs ***** válasza:
55%
Mi? Ez most komoly?
2018. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TappancsMancs ***** válasza:
69%
Ha ez komoly az embertelen. Az ölelés alapvető emberi megnyilvánulás.
2018. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

ez attól is függ állami vagy magán/egyházi kézben van

államiban minden állami szabvány szerint van, magán vagy egyházi iskolák viszont az állami alap feltételek betartása mellett saját szabályozást is vezethet be, így pl. koedukált tesi, öltözködési szabályozás stb. én egyháziban voltam, elég sok szabály volt ami egy államiban rendszerint nem lenne, de javamra vált, az iskola tényleg nem a haverkodás helye, azt lehet utána.


rokon katonai suliba jár, ott megtudnád mi az hogy minden szabályozva van :D


nem mellesleg míg emberi és állampolgári jogaid nem sérülnek addig jogilag sem igen tudnád megtámadni a szabályokat.


na meg persze sok esetben, látva a gyerekeim oktatási színvonalát is, úgy érzem túl kevés a megkövetelt szabály

2018. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
mert abból biztos dugás lesz a vége..a tanárok szerint
2018. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

#6

nem csak erről szól, vak aki nem látja hogy a diákok akik párkapcsolatba lépnek sok esetben rosszabbul teljesítenek, ha a párkapcsolat osztályon vagy csak iskolán belül is zajlik akkor az ilyen diákok nem túlzóan 80%-a egy vagy több tárgyból rontani fog, és ehhez nem kell semmi sex.


az iskola nem ennek a helye, aki meg párkapcsolatra, szexuális kapcsolatra vágyik az suliidő után is megoldja... legalább az iskola falain belül foglalkozzon azzal amivel kell és amiért az adófizetők fizetnek, kevesebb lenne a tanárokkal vitázó szülő is akik szerint soha nem a gyerek hanem mindig a tanár tehet róla ha a gyerek nem tanul alaposan és nem figyel oda...


amúgy meg, munkahelyeknek is megvan a maguk szabályzata, szexuális zaklatásról nem is beszélve, az iskola pedig egy munkahely

ahol talán a fele fizetés épp a tudás a felét meg a szülők állják (rezsi, kaja stb.)

2018. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és hogyan ellenőrzik, engem nem érdekelne, azt ölelném meg, akit én akarok, senkinek semmi köze hozzá
2018. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legális.


A fogvatartás, megfélemlítés, bántalmazás erőszak, kihasználás, stb. illegális.

A ilyen viselkedési szabályok nem ide tartoznak.

2018. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 8/

"A gyerekeid oktatási színvonala meg nem a több szabálytól fog javulni, nincs is benne semmi logika."



már hogy a viharba ne lenne?


az ha szabályozzák őket és igyekeznek elérni hogy a figyelmük legalább iskolaidőben ne a pasizás/csajozás körül forogjon még szép hogy javít, elvégre odafigyelnek órán, a sógornőm lánya épp tini és épp erősen rontott a jegyein a pasizás, de a mi időnkben sem volt ez másként, ez ezzel jár.


Sőt, amikor gyerek voltam és még szét lehetett osztani a gyerekeknek 1-1 egyébként nevelő és nem durva nyakast vagy csípést akkor érdekes módon a gyerek fegyelmezettebb volt és jobban figyelt órán mert tudta hogy vannak szabályok és következmények, ma már olyan szinten be vannak fenyítve a nevelők is hogy lassan ők tartanak a gyerektől, és volt szerencsém élesben is tapasztalni mennyire nem tudnak fegyelmet elérni az órákon, mert kb meg van kötve a kezük a gyerekek pedig azt hiszik bármit megtehetnek, nyilván azt meg nem kell ecsetelnem gondolom mennyivel rosszabb egy osztály teljesítménye szabályok és fegyelem hiányában...

2018. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!